Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevypada to spatne, trochu mi to pripomina mass effect. jeste kdyby tam byly naky hvezdny souboje s enterprise, treba neco na zpusob star trek online
  • Řekl bych, že je na co se těšit ... prošlo mě rukama v poslední době modern warfare, homefront a crysis 2 ... dohrání netrvalo déle než 3-4 hodiny a to ještě díky zákysům nebo stupidní AI :) Na ST se těším ... stejně jako na BF3.
  • Jak bylo nize uz receno vypada to jak Massefekt s objektame ze startreku
  • skoda ze neni stargate world
  • jako fanousek star treku si to zahraju :) ale moc efektne to nevypadalo...jeste ze je ze star treku spoustu dobrých her ( elit force 1 a 2, star trek armada 1 a 2, star trek legacy, star trek online, star trek bridge commander a dalsi ted si nevzpomenu :D)
  • Jak nerad kritizuju po trailerech, tak tohle bylo..... ne moc přesvědčivé. Udělejte nového Bridge commandera, to byl neuvěřitelný zážitek!
    • Tam mě nebavily boje a nakonec jsem to ani nedohrál. Celkem fajn byly Elite Force 1 a 2 a samozřejmě Fallen. A pak nějaké staré adventury, které už nikomu nic neřeknou. :)
      • Elite Forces byly fajn, byla zábavné ... bohužel dnešní akční hry, jak jsem jmenoval Homefront, Modern warfare, Crysis a k nim i Frontlines jako by byly od jednoho člověka, jen se na to udělala jiná grafika ... takové nudné ... sice grafická stránka hry je důležitá, ale nesmí to jít na úkor hratelnosti a na to dnešní výrobci často zapomínají :(
  • omfg, kurwič StarTreku opět na scéně...

    chudák Gene Roddenberry se bude opět obracet v hrobě, nenechají ho a nenechají, i Sorbova Kanadská produkce Andromeda měla k Roddenberryho dílu blíže, než Abramsův apokalyptický BRAK
  • Predvcirem jsem zrovna ten film konecne videl a mam z nej smisene pocity. Na takovy velkofilm tam bylo na muj vkus prilis nelogicnosti a prvoplanovaosti. Krom toho to cele pusobilo vic starwarsovsky nez startrekovsky. Proste takove epicke nic (takovy je ale osud spousty dnesnich filmu). Pribeh stal za prd. Ale kdyby to byla hra, pravdepodobne bych byl uneseny, takze uvidime co se z toho vyklube. *4*
    • Abrams Trek
  • to bude mass effect v kabate star treku :D pro nekoho dobra vec pro nekoho absolutne zbytecny
    • Tak tohle mě taky napadlo, když jsem viděl trailer
  • Koukám, že z Federace (ST) se stala Aliance (ME). :-) Tedy podle vzhledu.
    • zx_spektrum
      No a hlavně se ze Star Treku stal "Star Trek" *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit