Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm já bych se raději zase vrátil k SWG ta SWTOR je moc krátká hra kde je málo prostoru k životu a s absencí vesmíru jediné co se mě na té hře zamlouvá je grafika a boj na blísko ale to je druhořadé nejde jen o grafiku jak si tu někteří myslí ale jde i především o volnost které se v SW- TOR nikdy nedočkáte je to jen takové pozlátko v rouše beránčí si spomentě ste si mohli v SWG stavět vlastní domy mít obrovské lodě které jste si mohli dle libosti upravovat to coš bylo dost mazec a ty vesmírné souboje to je o 10 urovní lepší neš ty nasekvencované bl bosti co jsou v SWTOR :-( cryyyyyyyyyy scházíš mi SWG
  • Je to v celku jednoduchý, Chcou aby milovníci online hvězdných válek přešli na Old Republic protože jsou tam (já osobně nevim, je to pouze můj předpoklad) a v galaxies je menší (opět pouze můj předpoklad) tedy je to pouze o penězích!
  • SWG nemuze pokracovat, protoze sony online entertainment v dobe spusteni planovalo hru vyvijet / drzet pri zivote pouze 5 let a neocekavali, ze se MMORPG stanou hitem - proto poridili licencni od George Lucase pouze na 5 let, kterou nasledne nekolikrat prodlouzili, ovsem dalsi prodlouzeni uz nepripada v uvahu a proto tato hra zanikne..
  • Jinými slovy se čeká, že SW:TOR nebude až taková sláva a bude potřebovat hráče SW:G k životu. To není moc dobrá zpráva. Ale třeba se pletu.
    • Spis jde o to, ze vyjde SWTOR a SONY moc dobre vi, ze by to pak uz nikdo nehral, tak to zrusej driv, nez by sami zkrachovali a zaroven mlzej kolem, ze jim je to lito. SOE jde ve vsech hrach vzdycky jen o zisky...
      • Mas pravdu SOE jen hrabe, jednou se me stalo ze me nevedomky cajznuli mesicni poplatek 2x a myslis si ze me to vratili ?
    • Mam obavu, ze nepletes :-(
  • Tak preco im nevydaju nake nastroje s ktorym si mozu spustit vlastny server ? Ak teda nieco take uz neexistuje.
    Pripadne "nedopatrenim" by cosi uniklo.

    BTW funguju nake neoficialne servery na zrusenu Tabula Rasa ?.

    Vobec sa v tom neorientujem.
    • Requiem1990
      Ono to asi nebude tak jednoduchý .
      Co ty víš co maj za smlouvy apod.
  • lety prověřený a funkční model Galaxies
    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Co se ti na tom nezdá?
  • Nahodou to byla peckova hra nez prislo NGE :/
  • fuj co to je za screen ?
    • Nejlepsi je k tomu ten ramecek s textem vlevo dole :D
  • No potom už je jediná šance projekt SWGEmu .... ale to bych řekl že je ješte daleko od dokončení.
    • Black_Hand
      anebo leak serverovyho kodu.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit