Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Lucas čeká příští rok ten konec světa tak to asi balí *1*
  • nejakej cucák co honí ......... na GW sa navaža do SWTOR
    http://www.sector.sk/video/14398/sw_the_old_republic_alderaan_highights.htm#subjekt
    • No mne spis zaujaly ty neskutecne strnule a neprirozene pohyby postav :-(
    • Tak mu tam neco napiš
  • bude mi chybět ten absolutně skvěle vymazlenej vesmír, lodě a jejich vyrábění.....to nemělo chybu
  • Chmm ... mozna jeden z duvodu proc stale hromada lidi hraje wowko - cas od casu ho nekdo nejak prekope (at uz dobre nebo spatne), ale jede porad. V pripade MMO je totiz IMO naprosto spatnej pristup hru zrusit a delat novou, protoze to vede jen k nasrani hracu. Lepsi je kontinuelne hru menit, protoze si vsichni porat hraou svoji oblibenou XYZ, pricemz uz vlastne hrajou davno neco uplne jinyho nez na zacatku.
  • Budes me chybet swg ;-( slava SWTOR =D
  • samozrejme mi nejde o ty 2000, zajima me to jen ciste z principu :)
    • No krabice a vsechno "materialní" je tvoje. Ale software jako takový nevlastníš, jen máš právo ho používat. Tak je to téměř s každým komečním softwarem.
      • no jo, co nadelam, tak jdu aspon vymyslet jakym zpusobem znesvetim ta bezcena dvd :)
  • SWG zkončilo ve chvíli, kdy to koupila SOE. Od té doby jen udržovali při životě tělo bez mozku.
  • pro me skoncila (jako pro spoustu lidi) s NGE patchem, ani nevim jestli se to od te doby jeste rozjelo
    • Může mi někdo prosím vysvětlit,co ten patch přinesl tak hrozného?
      • To ze prekopali naprosto cely system hry a udelali z toho nejrpve arkadu a pak napodobovali trendy jako wow a podobne. Kompletne zruinovali ekonomiku protoze hracum zustala spousta itemu ktere uz nesli ziskat a prodavali se za ohromne penize a podobne.
        • Hmm tak to se vám nedivím.
      • Velmi strucne me vlastni zkusenosti. Koupis si hru,hrajes hru,bavi te. Das si mesic pauzu a pak se lognes. Povolani jsou zcela prekopane. Nejak si zvyknu a hraji. Dalsi pauza. Navrat a desive zjisteni ze povolani jsou opet ZCELA prekopane.(urcite se nejednalo jen o povolani). To uz si nezvyknu. Koncim s hrou...
    • ale rikam si ze tu mam krabici collectors edice s datadisky.. nevraci se penize za onlinovky co se "zrusi" nebo tak neco? :)
      • Ne :D maximalne dostanes nejakej item nebo vyhodu v jejich jine MMO :D coz v pripade Sony je desivé :D
        • No pockej, ale proc ne? Ja si tu hru od nich za poctive 2000 koupil a ted mi (jejich vinou) prestane fungovat a je uplne bezcena.. vazne v takovem pripade nemaji hraci narok na nahradu?
          • precti si eulu, kterou si odsouhlasil pri instalaci. nekupujes si hru jako takovou, kupujes si pravo tu hru hrat. to mas jako by si zaplatil vstup do tenisoveho klubu, pak si platil kurt pravidelne kazdy mesi, no a jednoho dne ti to zavrou. taky ti ty penize nevrati.
            • samozrejme mi nejde o ty 2000, zajima me to jen ciste z principu :) kazdopadne dobre vedet
            • promin ale to je nesmysl, DVD, manual, krabici a ty ostatni veci si fyzicky kupuju.. nebo mi chces rict ze to mam od SOE jen "pujcene" ?
            • Presne tak to je, bohuzel. Jak rikam nekdy ze slusnosti daj pristup do jineho MMO ktery provozujou, ale jak zname SOE tak ma proste smulu :)
          • Až se lidi naučí číst všechny licenční podmínky u všeho, tak možná ano :p
            • To by byl teda pěkně hloupý vykuk, protože prodeje za týden by mu tu hru nezaplatily ani z 1/5. Kdyby to nechal trochu déle a rozjelo se to, tak by se mu to nevyplatilo, protože by prodělal na poplatcích
            • ja si je snad kvuli vam prectu abych nasel kde to tam je ;) takze to chapu dobre ze kdyz treba nejaka firma udela onlinovku, nalaka na ni par tisic lidi a po tydnu to "utne" tak ti lide maji smulu? divim se ze toho jeste nejaky vykuk nevyuzil ;)
  • Hra s nejlepším a nejobsáhlejším craft systémem je v ..... škoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit