Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Uvažuji, že bych to začal hrát, ale na kolik mě to vyjde abych měl 100% zážitek?
    • Thorar
      60 dní tě vyjde na +-660kč abys mohl hrát beu omezení pro f2p hráče.
      • Na netu se dá dokonce sehnat 60ti denní hrací karta za cca 500Kč
    • 100% zazitek u tehle hry opravdu nehledej
    • Zážitok môžeš mať aj ako F2P hráč. Pokiaľ ti ide iba o príbehovú časť. Ak by si chcel hrať aj PVP a end-game content ako Flashpointy a Operácie, tak to doporučujem kúpiť aspoň datadisk Rise of the Hutt Cartel a dostaneš automaticky Preferred status. S týmto statusom už je to takmer bezproblémovo hrateľné a ostatné odomknutia sa dajú dokúpiť cez GTN. *8*
      • Nemel byt Hutt Cartel za jeden mesic predplatnyho?
        • http://www.swtor.com/info/news/news-article/20130912-0

          Ja to chapu tak, ze sub proste dostane Hutt Cartel, kdyz skonci sub tak zacnou platit f2p omezeni, tzn. omezeny raidovani, pvp, nemoznost nosit fialky bez unlocku.
        • Neviem ako to presne je s tým predplatným. Ide o to, že ako subscriber máš Hutt Cartel odomknutý, ale čo potom po vypršaní predplatného? Istejšie zrejme bude kúpiť Hutt Cartel.
        • Když si koupíš Hutt Cartel, tak máš k tomu měsíc předplatného.
    • XorxoxTalarius
      Nic :)
  • A jo, kazdy umasteny troll je tu zas na slovo vzatym odbornikem. Decka chodte se radsi probehnout do lesa. Zlepsi se vam alespon kondicka, anebo vas alespon sezere mutovana veverka...
  • No jasne, takze tam v ramci ty tragedie proste flaknou nejaky trapny areny ... zadnej nekonecnej vesmir, zadny boje gigantickych lodi ...
    • Vesmír tam nekonečný není, ale za to TY jsi nekonečný KOK*T...
      • Dik za predstaveni se ... de…bile.

        Mimochodem, jste porat se pri pristani na planetu 3x5 minut loaduje? Mohli by to vylepsit ... trebas na 4x 10 minut.
        • XorxoxTalarius
          Mozna by jsi si mohl koupit novy pocitac :)
          Ja to mam pod 20 vterin :)
          • Jasne, kde se prodava 10GHz 8mijadro a ktomu SSD co da aspom 1M IO? Stejne by to bylo nanic ... protoze na planete pristanes ... loading ... (dobre, neni to 5, ale 2+ urcite), pak jak trotl bezis pres zcela prazdnou lokaci "pristaviste" .... a zase loading, kdyz vlezes do vytahu ... a v nekterych pripadech (ne vsude) nasleduje jeste jeden loading ... tomu rikam spickova technologie 2012 .... kdyz gamesky o 10let starsi nikde nic neloadujou ...
            • Spis pekelne hovadsky kecas. GTX780 + 4jadro + 8GB RAM ... Nehlede na to, ze ta hra neustale nejede ..., lagy jsou na dennim poradku, stejne jako pady serveru, a samo bugy bugy bugy ...
            • XorxoxTalarius
              Uz jsem to psal jinde, ale pro tebe udelam vyjimku :)
              Mam E8800, 8GB RAM, Geforce G460GTX (1GB GDDR 5), Visty 64bit. Nacitani mam do 20vterin. Streamovani (tedy nacitani lokaci mezi vytahy) mam do jedne vteriny (nestacim rict ani jedna). Takze mas bud zelezo starsi nez to moje (a ja ho az na grafiku mam sest let *8* ) , nebo mas pekne hovadsky zasekany system *12*
          • luke.skywalker
            btw. Jaký jsou reálný HW požadavky?
            • XorxoxTalarius
              No ja mam E8800, 8GB RAM a G460GTX, a nemam problem, nastaveni mam doporucene hrou, ale co se RAM tyce, tak se to vleze do dvou (tedy bohate staci mit 4 celkove)
              Ale ja jsem dost optimalizoval system, takze tezko rici
        • Veskoslav
          No nevím, mě se to loaduje cca minutu, když jenom přistávám, pak už ne. Spíše mi vadí, že neopravili stojící "mrtvoly" a mizející vozidlo, když létáš ze stanoviště. Jinak většina bugů a to včetně zasekávání už odstranili.
  • SixThe9th
    Nadhera, ale my chceme Pazaaak !!!
  • pořád je tam ten šílený systém kdysi musím jako f2p platit i sloty na skilly ?
    • Restrikce jsou neuvěřitelné naštěstí jsem si příběh sitha a bounty huntera max lvl prošel při vydání a nemám potřebu se vracet doporučuju podívat se na: http://www.youtube.com/watch?v=TFDESAIkmlE
      • Ale jo, pribeh se da odehrat i gratis, proste to odehrajes jako single, a je to, samo vynechas vsechny skupinovy Qsty, protoze se stejne neposkladaj.
        • Ale poskládaj, jen musíš použít chat
    • A nejen to, i kdyz se vratis jako byvaly platici hrac, tak muzes zahodit veskerou svoji vybavu, protoze jako momentalne neplatici, ji nemuzes pouzivat ...
      • Tak to o tom víš leda ho*no. Pokud používáš gear na úrovni artefact ( fialová ) a stane se z tebe neplatící hráč ( preferred ), tak tu výbavu můžeš používat i dál.
        • Tak o tom vis leda howno ty, protoze si tu moznost nejdriv musis odemknout. A samo, zaroven ti zmiznou $$$ z kasy, a to tim zpusobem, ze neni omezena maximalni castka, kterou lze utratit (coz by jeste bylo +- akceptovatelny), ale jednoduse vse nad 300k se stane naprosto nedostupny ... az do dalsiho zaplaceni. Kdyz tudiz utrati hrac trebas 200k, a ma realne nekolik mega, tak dostupnych mu zustava 100k ... moc fajn ...

          Jop, unlock na fialky sem videl prodavat tak nekde kolem mega, kdyz sem to hral naposled => nejdriv si musis zaplatit, abys vubec moh mit to mega, pak si musis kopit ten ulock, a teprve pak muzes prestat platit a pouzivat fialovou vybavu ... fakt zuzo ...

          Nebo ... pokud je zalozena guilda, a zalozi ji platici hrac, tak ma "full" pristup, jenze pokud by ji predal hraci neplaticimu (nebo sam platit prestal), tak guilda prinde o inventar ... fakt bomba...
          • Veskoslav
            To není pravda. Fakt. Jakmile ho máš na sobě, tak ti zůstává a na 55 nemáš omezení i když to nemáš odemčené. Tudíž když jsi 36 a jsi subscriber a máš na sobě fialové hadry a staneš se "premium" F2P hráčem, tak ti to zůstane do doby než to sundáš, jakmile by jsi to sundal, tak už to znova nasadit nejde.

            A ohledně guildy je to také už upravené. Guilda nepřijde o inventář, pakliže alespoň někde z vedení je subsriber či 50% guildy tvoří předplatitelé.

            Jinak my v guildě řešíme peníze nad 300k formou "půjček", kdy se něco zaplatí F2P hráčům (Warzone, Flashpoint či právě tebou zmíněný unlock) a pak nám to splácí. Je to sice hloupé, ale alespoň něco.
            • Veskoslav
              Aha. Tak to děkuji a omlouvám se za mýlku. Já jsem právě myslel, že to musím mít na sobě.
            • Kdyz je na tom fialovym itemu napsany "authorised by sub...." tak to muzes sundavat a nasazovat jak chces i jako free hrac. Uz je ten item proste unlocknuty.
    • Veskoslav
      Si za 10 000 koupíš rozšíření. V základu jsou 3.
      • Hm, za impy na tomb of fred nad stal v srpnu kolem 100k jeden bar. S 50tkou na farmeni se to da, to je hned, ale jako low lvl nema sanci.
        • Veskoslav
          To je zase na druhou stranu pravda a od cca 35 levelu jsem potřeboval ty 4....
  • Pozde,moc pozde, tohle melo byt jiz davno ve hre, nejlepe pred samotnym spustenim hry do ostreho provozu, ted je jiz pozde byka honit.

    Zajimalo by me, kolik tohle jeste hraje lidi a kolik lidi jim za tohle dobrovolne plati, tipuji tak 100k
    • To tipuješ blbě. Po WoW je to nejhranější MMORPG. Platících je kolem 500k. F29 hráčů kolem 1mil.
      • Mokry sny ...
        • Veskoslav
          No v září bylo oficiálně subscri podle nějakého magazínu (zkusím dohledat) ve srovnání MMO právě 450-500k v SW TOR. Protože spousta lidí se vrátila při novém patchi a při nové planetě pro 55. Osobně třeba na Imperial Fleet mám teď 397 lidí a to hraji na RP servru, což mi přijde jako okrajový. Jednotlivé planety také na tom enjsou špatně. Bohužel netroufám si odhadnout kolik přesně, ale minimálně 2000 lidí teď bude online. A co potkávám, tak 1/3-1/2 jsou předplatitelé.
  • Hm, me na f2p nejvic stvalo, ze warzony byly omezeny na 5 tydne a expy zkrouhnuty o 25% od desitky. Oboje letos v srpnu. Omezeni expu posunuli az od 20tky a omezeni warzon ma zmizet s nejakym patchem, aspon v newskach u patche co pridal rated bg to psali, tak uvidime. Dal ze nejlepsi 50tkovy vendor mody byly jenom pro majitele Hutt Cartelu, ale ten by uz mel byt pro kazdyho za jeden mesic sub, takze taky ok.

    Btw, krabice me stala 1100,- a jediny co jsem dostal byl preferred status, coz je tak trochu min omezeny f2p, takze taky dobry vtip. *15*
    • jo jako "f2p" máš omezené úplně vše skill sloty jsou to nejmenší, radši dam tu tisícovku na gw2 jednou zaplatíš a hraješ bez omezení.
  • Veskoslav
    Jinak moje postava:
    http://2i.cz/0b3a6b4192

    Doktor má na sobě gear, co lze získat zcela zdarma v rámci kampaně na nové planetě pro 55 Oricon.

    A tady statistiky: http://www.2i.cz/e5d485af7c
    Helma je kupovaná za Cartel Coins (500, jinak stojí do 600k do 1 000k), jinak kalhoty a meč jsou za PvE měnu (Flashpoint úroveň 169), ostatní je nakoupené v obchodě, všetně adaptivních zbrojí, kdy cena nikdy nepřesáhla 150k:)
    • http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=4
      http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=5
      http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=6

      *15*
  • Podle mého je to jen zoufalí počin utržit aspoň trošku z úspěchu her jako je war thunder a world of xxx...mám strach z toho, že to jen bude obyčejně arkádovité a postavené na tom gearu na lodi...ale nechám se rád překvapit když to bude jinak ;)
    • omg...MMORPG, říká ti to něco? Jasně že to bude postavené na gearu.
      • A to je to spatne povedomi o MMO, ze vse musi byt staveno na gearu. Pritom kdyby zapojili hlavy, tak se da vytvorit i system, ktery neni zavisly na gearu, ale strategii treba. Vsichni maji stejne moznosti, kdyz vstoupi do areny..
        • Veskoslav
          No já nevím. Ale zrovna u SW moc nejde vidět, proti čemu stojíš a co má. Obzvlášť se systémem adaptivních zbrojích. Tudíž jsem viděl Sitha, co lítal jako Stormtrooper atd. *1*
        • Ano, jako třeba sPvP v Guild Wars 2. Všichni mají stejný level, skilly v rámci svého povolání a atributy. Různé dostupné hadry a zbraně mají jen kosmetický efekt.

          Rozdíl je jen v tom, jak si svoji postavičku "postaví" a vzhledem k tomu, že hra příliš nehraje na otřepané role (čistě tank, healer apod.), člověk občas nemusí tušit, proti čemu stojí. Umí to být napínavé *15*
        • Když už tak taktice....ale o té to právě je, by ses divil, jak se musí v PvPčkách taktizovat.

          Gear je důležitej, ale pokud nekomunikuješ s týmem tak ti ani sebelepší gear moc nepomůže.
  • michaliuz18
    no bolo na case, mozno si kvoli tomuto instalujem znova tu hru, no ked si spomenem ako ju uz vlastne neznasam za to ze je zadarmo a za to jak je primitivna ze si treba za chvilu kupovat kazdy krok co spravim s postavou, je to des a neda sa to hrat pokial nekupis veci ktore boli predtym samozrejmostou, a bavilo to celkom aj hrat... uvidim skoncil som za sitha a jedi okolo levelu 40 ... no ten stereotip a mrtve prostredie ma tiez moc nelakaju, taktiez to ma vela gb a ja setrim na ine hry .... uvidime casom ked bude herne sucho:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit