Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johny666

    mě zklamal pěší pohyb v otevřeném světě. charakter se zasekává na kamenech či šikmých plochách... to mienříkejte, že je jim to nějaký tester nevyčetl...

  • Ta hra je průměr dohráno celé za 60hodin. Je to hlavně šíleně optimalizované...mám RTX 4090 a ať jsem s tím dělal co jsem s tím dělal, k plynulosti to mělo daleko. Co na tom že 80% času běží přes 100 fps, když se zbylých 2o% tam jsou propady k 60fps nebo se to prostě trhne když se člověk někde rychle otočí.... =/. Hroznej šmejd. Před DAY 1 Patchem se to ještě dalo, ale pak to rozvrtali, ta grafika šla o dost dolů aby to lidem asi líp šlo nebo nevim, ale bylo to jen hnusnější a horší. Naštěstí jsem to tušil, takže jsem to odehrál za měsíční předplatné za 10 dní, a z utracených 17eur mi ještě 10 vrátili za refund. Tohle už nikdy znovu hrát nepotřebuju. 

  • master.qwerty

    Hra to neni spatna, ale ta grafika je otresna (jak par let nazpet) a absence 60FPS s 4K na XSX je taky na prd (performance vs quality jen meni rozliseni a ubira FPS, ale jiank to vypada identicky hnusne).

    • KrPa

      ta hra je spatna i na ubisoft, na SW to je proste neuveritelny propadak

      • Makaronka2

        no jo to by nebyl článek o ubi bez nějakého dementního hatu od tebe

        • KrPa

          ja se velmi bavim, akcie padaji, posledni dve hry prumer az podprumer a to jeste nevysel asasin, to bude dalsi nadherny hrebicek do rakve

          • Makaronka2

            však mě těší, jak tě to těší :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit