Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi se nenajde vetší obrázek,co? :) Protože vypadá fakt dobře a na ploše by se dobře vyjímal.
    • ales.smutny
      Větší jsem nenašel :)
      http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110502015018/swtor/images/7/78/Mandalorian_AwesomeCommando.jpg
      • I tak díky :-) Je fakt cool
  • Přestaňte s tou oblbovací rétorikou. Hudbu si mohu stáhnout odkudkoliv, kdykoliv a je to legální!
    • Fakt by mě zajímalo, kdo lidi jako jsi ty neustále krmí hoaxama. *7*
    • Marquis
      Ty jsi jedl vtipnou kaši, že?
  • Lawliet
    KURŇA! A já myslel podle obrázku že bude republic commando 2 *7*
    • Od kdy nosí republikoví vojáci mandalorianskou zbroj ty retarde.
      • čti i knížky vole a nehraj si na chytrýho...
        • XorxoxTalarius
          No v pripade ze by se republikove komando prevliklo za Mandaloriany, tak je urcite mozne ze ji budou nosit. Jinak to moc nadejne nevidim :)
          • Lawliet
            ale děte zas takovej rozdíl vtom není teda alespoň co se týký vizoru :D
  • XorxoxTalarius
    Tak muzu potvrdit ze ma postava mi tam zustala a kazdy vikend me ceka uzasny svet SWTOR ♥
    • njn, kdyz cloveka vyberou do nasledujicich betatestu, tak jim postavy nechavaji...vsak tam pobihaly lvly 50 minule, ale bohuzel pred oficialnim spustenim tyhle postavy smazou
      • Ještě že tak :) Jen hezky od začátku pro všechny :)
        • Marquis
          Alespoň budeme (preordereří) mít ke hře přístup pět dní před startem... A v den startu tak všichni nebudou na začátečních lokacích...
  • Redakce redakce, nemate beta code na tenhle vikend? Klidne vam napisu i reportaz kdyby jste nahodou jeden meli.
    • Vrook
      Žádný beta kódy na tenhle víkend neexistujou. Buďto ti přišel email a nebo ne. Jestli ne, tak máš smůlu a nic s tim neuděláš, sorry.
      • Hmm skoda. Vzhledem k tomu, ze mam zadanou jeste konfiguraci myho prehistorickyho lapu a ne novyho PC, coz se neda zmenit tak se ani nedivim. No holt musim vydrzet dokud nerozjednou pre-ordered predhrani *14*
  • to ma fakt jebe nejaky soundtrack rofl
    • No máš pravdu, pre primitívov to fakt není *3*
  • Post z kanalu Facebooku: Star Wars: The Old Republic

    Just to clarify, the music we will be releasing here on Facebook are additional tracks that are not a part of the Collector's Edition.

    Coz znamena ze soundtrack ze sberatelske edice bude exkluzivni.
    • ales.smutny
      Díky! Taky to mohli dát i mimo FB:)
      • taky to je na youtube
  • Ne chary z bety jsou uz davno smazane.. a ode dneska v noci zacina posledni beta.. do ktere mam tez invite.. inac kdo si hru predplatil tak pro neho hra zacina 15.12. :) GL
    • Vrook
      >FAQ answer: if you've been invited to test this weekend, you should be playing on existing characters.
      >dávno smazané
  • XorxoxTalarius
    "K vydání MMORPG Star Wars: The Old Republic chybí ještě osmmnáct dnů a ty si můžete vyplnit posloucháním soundtracku ze hry." A nebo muzete pokracovat v hrani BETY pokud jste dostali nabidku :D Volim tu druhou moznost :)
    Nicmene, spis jsem se chtel nekoho ze zdejsich lidi zeptat, jestli nahodou nevi, zda-li bude mozne si koupit hru a pokracovat se svoji postavickou z bety. Prece jenom. Nerad bych prisel o svych par desitek hodin hry :)
    • Pouzi hlavu.
    • holec89
      urcite ne
  • holec89
    no v bete ta hudba nebyla tak vyrazna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit