Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, musím uznat, že hra nevypadá zase tak špatně. Nejnovější gameplay videa už jsou po grafické stránce někde jinde. Škoda, že na MMO už není čas, jinak bych určitě zkusil.
  • Jinač pro ty co chtějí mít pořádné info o hře z první ruky (a umíte aspoň trochu anglicky) jděte na betacake.blogspot.com a najděte si (zatím čtyřdílnej) seriál Q&A s testerem SWTOR. Z toho jak píše (aspoň mě připadalo) že to není ani fanaticky natěšenej smrad, ani noob trolovitá...prostě objektivně hodnotící hráč MMO.
  • Zayl
    No já viděl 1,5 h skutečného gameplaye(myslím že hrál Jedi Guardiana), footage co nějaký betatester hodil na justin.tv.

    To co to má vyzdvihovat bylo poněkud meh (ten "příběh"), slavné dialogy byly v podstatě možnost 1 (DS body) a možnost 2 a 3 (LS body). Jinak to samé jako WoW (viděl jsem PvE questování). A tím myslím 95% identické. Krom opravdu drobných rozdílů v interfacu.

    Byla to sice jen beta, ale teda pro mě absolutní fail. Říkám vám lidi, nedělejte si moc velké naděje.
    • Nesmíš zapomenout na to že týpek hrál za postavu co byla na sedmým (později osmým) lvlu....když už jsi nahodil wowko tak co se děje ve wowku na sedmým a osmým lvlu ? Ano přesně tak, honíš pštrosy po pustinách...Těžko si dokážu představit MMORPG (nebo i RPG) ve kterým hned od prvních lvlů bojuješ s největší hrozbou danýho světa :D...a k těm možnostem, je to pořád o tři víc než všude jinde :-) a to jsme ještě neviděli DŮSLEDKY výběru...
    • Kazdej mame svuj clastni vkus taky jsem to videl a me se to libylo.
  • chapu, ze wow je taky pekne ujetej, kdyz treba goblin tank stoji pred magmawem a v klidecku si tankuje :D ale kdyz vojak s tezkym kulometem v pohode dobehne az pred budovu ve ktere sou snajperi a aniz by ho neco zasahlo je vyridi jakoby nic je opravdu docela dost mimo
    • ona to bude jedna z těch kravin kde level znamená vác než equip nebo skill. když se ti to nelíbí tak hrej Battlestar Galactica Online, tam levely určujou akorát kterou kategorii lodě můžeš koupit a kteří nepřátelé se počítají.
    • Tady nejsi c Call of Duty Kingu. Kdyby si rpgéčka hráli na realitu, tak tě někdo jednou sekne a máš to za sebou...
  • to ze grafika je zastarala mi nevadi ale ta infantilna stylizacia je proste desne neodpustitelna.
  • Tak teraz neviem ci hrat BountyHuntera alebo Troopera :)
    • Pro mě je Vanguard už dlouhou dobu jasnej, tohle video mě jenom utvrdilo :-)
    • ja jdu do juggernauta, tank ftw :)
  • ten model poskozeni je na dnesni dobu velice slaby hlavne u tech velkych robotu
  • hra vypada pekne, nechapu lidi co nadavaj porad na grafiku mmo her ze je hnusna kdyz je sakra jasny ze vyvojari to tak delaj aby to utahli pc vsech lidi a ne jenom tech co maj dobre pc tak uz to konecne pochopte.
    • christianus
      To je blbost. Když je dobrá optimalizace a alespoň nějaké možnosti nastavení, tak to taky může hrát hodne lidí a přitom to vypadat hezky. Krom toho nejvíc záleží na umělecký stránce a designu. Když jsou vývojaři šikovný, dokážou i na starší technologii udělat krásně vypadajicí a svižně běžící hru. Stejně tak když šikovný nejsou, nebo to odfláknou, tak hra může vypadat hnusně i s nejnovějšíma technologiema a ještě to bude vražedný na hw, nebo kvůli špatný optimalizaci i po x letech nehratelný. *3*
      • taky pravda že v BGO jsou výkon a estetika v interiérech hodně nedokončené a celá grafika se přepíná do deferred bez AA a víme jaké má unity problémy se stíny.
      • Já do dneška chrochtám blahem nad grafikou BG 2.
  • To je Typek tvl XD urco si ho dam jako alta, aoe ma peckove :)
  • ten trooper vyzera ovela lepsie ako sith/jedi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit