Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné co jsem nepochopil k čemu jsou čísla u těch panďuláků :). Když zaměstnám s číslem 1 tak vyrobí a prodá stejné zboží jako s číslem 9 za stejný čas i peníze :(. Jediná výhoda, že když splním jeho sen tak mi vydělá 2x víc.
    • Ba ne. Vyšší číslo zrychlí naskladnění zboží. Snový zaměstnanec naskladní 2x tolik zboží.
  • v klidu, jak se postavěj všechna patra už není o co hrát .. vlastní zkušenost :)
  • Mikrotransakce? Děkuji, nechci.
    Divím se jen, že to není další z her, kterou člověk musí nejdříve koupit, aby mohl být potěšen úžasnou nabídkou mikrotransakcí.
  • XorxoxTalarius
    Ja to chci pro FB :D
    • Zkus BlueStacks. Je to emulovaný Android pro Windows.
      • XorxoxTalarius
        Diiiiiky :) Uz se tesim jak se mnou mlada zase nebude tyden mluvit jak bude nasrana ze u toho porad sedim :D
    • XorxoxTalarius
      No co ... nemam Windows 8.1 ani Apple ani Android ... takze jedina moznost jak si to zahrat je pres FB :)
  • Pekna recenze , moc jsem se u ni bavil, jen tak dal
  • SKúšal som tuto hru ale vôbec ma neoslovila. Väčšinou je to simulator ovládania výťahu. A keď je človek chvíľu nehrá, tak aj tak akosi sama funguje, lebo pri novom zapnutí človeku oznámi, že počas jeho neprítomnosti zarobil tisícky
    To už radšej hram Pocket mine
  • humus,lidi jsou schopny proste vyhazovat penize za cokoliv,ocividne nas v hernim prumyslu neceka uz nic lepsiho,bude jen a jen hur a mikrotransakce budou uplne vsude...driv byly ve hrach cheaty,ktery vam budovu postavili,dneska misto cheatu pouzivate realny penize,to je jeste mnohem horsi a spadate do kategorie tech nejvetsich looseru
    • jasne vsak delat hry zadarmo to sen kazdeho kluka :)
    • *loserů, looser je možno přeložit zhruba jako uvolňovač, né tak daleko od klystýru. A že by někdo nadával jiným do klystýru jsem ještě neviděl *1*
    • S tím s tebou asi úplně nesouhlasím... mikrotransakce jsou stejné jako chety.. záleží na tobě, jestli je bude
      • XorxoxTalarius
        No to tezko, cheaty jsou ve hre dany jako doplnek, ovsem pokud mas mikrotransakce, tak je hra koncipovana tak aby jsi je vyuzil
      • š používat nebo ne....
  • No je to paráda... pařím od včerejška :D *1*
    • Luke
      Sorry ;)
      • Musím s tím nějak žít :D
  • ringmancz
    zahrál bych si, ale zrovna můj tablet to nepodporuje
    • Já jsem psal Disneymu že mi to nepodoruje telefon a oni mi odpověděly že podpora je od Androidu 2.3.3, to že můj telefon měl 2.3.3 už odzačátku a důvod proč by to nemělo jít teda neni, mi už neřekl
      • ringmancz
        požadovanou verzi androidu mám, ale blokují to zařízení. ale našel jsem apk ke stažení, tak to zkusím tak
        • právě že já taky, jsou to blbci který nechápu jak může být na podpoře
  • milacekpublika
    krom zminovanych platforem to je i na Windows Mobile ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit