Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pro vás dobrou zprávu!
    Kdo hledá českou verzi, (neobsahuje samozřejmě český dabing) a to za skvělou cenu, mám pro vás řešení.
    Obchod Booth.cz nabízí českou verzi StarCraft II: Heart of the Swarm za 799Kč v předprodeji.
    Momentálně (neděle) je na eshopu cena 799Kč. Od pondělí se ale cena zvedne na Blizzardem určených 990Kč.
    Pro vás, fanoušky StarCraftu, ale cena zůstává při zadání kódu k objednávce (do poznámky): StarCraftCZ sleva 799

    Užijte si SC pařani *3*

    StarCraft II: HotS (CZ) za 799Kč
    http://www.booth.cz/starcraft-ii-heart-of-the-swarm-pc-krabicova-verze-cz-edice-72855
    • Taky jsem si tuhle hru koupil na Booth.cz, děkuju moc za tip. S obchodem se skvěle spolupracovali a podle této poznámky mi uznali i slevu. Opravdu dobrá spolupráce s tímto obchodem.

      Ještě jednou děkuji za tip.
  • Citace: Diskuse pro Článek StarCraft II: Heart of the Swarm předvede bohyni Kerriganovou.

    Můžete ten nadpis někdo upravit a to slovo bohyni vyškrtnout? Tohle by mohl napsat jen někdo do občas SC zahraje ale fanda ten paradox pochopí. Kerriganova není bohyně, jediná rasa který ten titul mohla nést byla Xel Naga, ona je jen mobilní cerebroide, lépe vybavena a s o něco lepšími schopnostmi nic víc. Tohle mi přijde jako kdyby jste nazvaly bohem Alexandra velikého, Napoleona nebo Hitlera a jiné slavné vojevůdce.

    Ovšem pro laika je to velmi velmi všeobecné vysvětlení významu té osoby
    • ales.smutny
      Cituji přímo vývojáře - Zergové dle nich začnou uctívat Kerriganovou jako bohyni. Tahle informace se tam několikrát opakuje.
    • bmarg
      Nechci tady nikoho bránit, nebo tak.
      Jen jako mě - normálnímu člověku z toho došlo, že ten její Swarm jí uznává jako bohyni... Je to tupá rasa, co se jen množí a všechno sežere - zabije. S tim rozdílem že u Kerrigenové ten její "roj" začíná trošku inteligenčně mutovat a tim pádem ovládat ty slabší Zergy. Takhle na mě působí celé tažení Zergů pod taktovkou Kerrigenky jako pro lajka.
      Co takhle koukám na ty světy u Blizzardu, tak až jim ty hry přestanou vynášet (což X let ještě nehrozí) , tak bych strašně rád zkoukl StarCraft třeba o 5 filmech, třeba... nebo i ten Warcraft rád viděl. Akorát je otázka, jako takhle Animované co vidíme ty CGI filmečky ve hře, nebo jako hrané...
  • x
  • brakus se dá vyjádřit dvoumi slovy totální močka *12*
  • Cely Warhammer se da vyjadrit jednim slovem - MOČKA!!
  • Hrubky kam se podíváš.
  • Kerriganová ma nějaký uplně jiný obličej než v cutscénách v WoL.
  • Jen bych to chtěl trošku upřesnit. Přesně naproti tomu, co se tvrdí v popisku, tvůrci HotS považují za "Expansion Pack", v našem regionu bude ke hraní také potřeba původní WoL hra a plánují tomu uzpůsobit cenu. Nečekal bych tedy 1400 jako je tomu třeba u předobjednávky na Xzone, ale nejspíš do tisícovky.
    Také jakékoliv nesympatie k současnému designu nejsou moc relevantní, hra je teprve v rané fázi vývoje a pravděpodobně spousta věcí se bude ještě měnit.

    Preview od lidí, kteří v Blizzardu skutečně byli:
    http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=228212
    http://wellplayed.org/forum/114/thread/3805016/show
  • Nevim jestli to tu padlo...ale ta Ghostka...ta bloncka je ze StarCraft: Ghost
    • smejki
      ta je i ze SC2 - Nova Terra
      • Tak to nevim co je...tolik se v tom zase neoprientuju...jen když sem viděl ten teaser, tak jsem si vzpoměl na starodávný trailer na StarCraft: ghost...kde byl přesně tendle ksichtík ,)
        • smejki
          jo, to jo, měla být hrdinkou SC:Ghost. Rozhodně se nemýlíš *3*
    • Aha...evidentně nepadlo...když vidim tu stupidní diskusi pouhrovanců
      • Jen mě mínusujte...já se bavím...heslo, že "hádat se na internetové diskuse je jako běh na paraolympiádě, protože i když vyhrajete, stále jste retard" tady sedí jak pr*el na hrnec *1*
        • kostejnesmrtelny
          Třetí pokus o vytrollení a stejně nikdo nezabírá. Pech, co? *5*
          • Třetí pokus? Hybaj zpět na základku *1*
  • Boha lidi to je zas diskuse plná fanboyů té čí oné hry. Copak nám tu musíte jak malí děti psát že ta která hra je 100x lepší jak jina a že je víc kůl a proste lepčí? Zamyslete se. I když ono vám asi o nic jiného než vyvolání flame nejde protože proč by jste jinak psali do threatu o SC2 že? ;) Pro mě osobně jsou obě univerza skvělá ale každé je trochu jiné. A to myslím že je znám celkem dobře at už z her nebo z knížek ;) So ppl calm down :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit