Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlastním jen SC2 LoV a měl jsem v plánu SC2 zkompletovat, nyní jsem ale celkem zmatenej a nevím co tedy vlastně koupit :D Jen HoS ? Bude WoL opravdu komplet, nebo to bude FtP, ale nějakým způsobem okleštěné. Není mi to úplně jasné.
    • LoW samozřejmě :D
      • Trošku jsem se v těch zkratkách ztratil, nicméně to chápu tak že když mám Legacy of Void a koupím původní díl za pár stovek dostanu Heart of the Swarm, pár stovek ušetřím a mám to komplet. True ?
        • WoL(Wings of Liberty) je zdarma, takže tu si kupovat nemusíš... HoTS(Heart of The Swarm) bude stále placená... a LoTV(Legacy of The Void) už máš, pokud jsem to správně pochopil. Takže ti bude stačit dokoupit HoTS, případně ještě Nova Covert Ops a budeš mít komplet kampaň.

          HoTs je teď za 15 Eur a Nova Covert Ops za 5 Eur...
  • Bli$$ard prodají vám za 3x plnou cenu 1 hru, aby ji casem obohatili o placeny obsah a pak ji da vsem zdarma *1*, ale dodatecny obsah si musi zaplatit i ti co ji maji 3x koupenou za plnou cenu *1* *1* *1* *1* *1* Je videt ze jim z toho wowka totalne hrablo, ale chapu kdyz nekdo prejde z milionu na miliardy uz se mu nechce vydelavat jen v milionech *11* *12*
    • Jako fakt neskutečný tak jsem SC2 po dlouhé době zapnul mám koupené sběratelské edice 3x! A nestačím se divit úvodní obrazovka a hned Comander Aba 4,99€ Fenix 7,49€, Dehaka 7,49€, skin pack 25,39€ a další a další... Možná řeknete přece nechceš přídavky zdarma? No jasně že chci neni to tak dávno co jste říkali no sice tu hru rozdělili na 3 části a stojí 3x tolik, ale zase se Bli$$ard o hry stará a vylepšuje je zdarma tak se to vyplatí.... No teď vidím, že se investice nevyplatila! Ojebávka jak sviňa od Bli$$ardu by se šmejdi mohli učit! *11* Já už od firmy Activision-Bližid$$rd nikdy nic nekoupim!
      • Člověk by si řekl, že konkurence by měla být pro zákazníka dobrá a měla by vést k lepším službám za méně peněz, ale poslední dobou mi přijde, že EA, Ubi a Bliz si konkurují pouze v tom, kdo bude nejhorší firma a oje*e zákazníky nejlépe a je čím dál tím těžší říct, kdo z nich je zrovna na pomyslném dně, konkurence je neúprosná a nové dno tu máme častěji než bych ho chtěl vidět. Jsem zvědav s čím přijde Valve.
  • Kdysi sem koupil sc2 wol ale od te doby sem se od blizardu napalit nenechal.
  • Jack1947
    Nejdříve bylo starter edition a ted to bude F2p... že by opadl zájem ? *7*
  • Konečne. Teda ne že bych to ted začal hrát. Ta hra byla špatná už od začátku. Trošku by to zachránili kdyby pozvedli kameru a zautomatizovali nekteré dementní procesy v mikro /makro manažmentu (jako šírení creepu, infuze královny, budování delníku) ale to by korejci začali nadávat protože by to snížilo nároky na APM a oni přeci trénovali dlouhá léta!!!
    • Veskoslav
      Maxíku, vždyť jsi ještě nedávno říkal, že jsi to nikdy nehrál a nebudeš. Tak proč se o to staráš?
      • protože mám rád strategie a ta hra ma potenciál, kdyby se to opravilo. A hrál jsem to chvilku
  • Veskoslav
    Ale co. Kdybych měl neustále "čekat", nikdy nic nehraji. Spousta her přešla na F2P model i když jsem je koupil (Team Fortress 2, Wildstar, atd.).

    Naopak si myslím, že to hře pomůže. Ano, mikrotransakce za skiny jsou svinstvo, poslední hrdinové do co-op misí jsou buď šíleně OP nebo nudní a za ty peníze nestojí. Ano, Starcraft 2 mě vyšel bezmála na 5000 (první díl 999 Kč, další dva díly Collectorky). Ale rozčilovat se, že za to nic nedostanu? Proboha lidi, vzpamatujte se.

    Taky se nevztekám, že šly koupit všechny tři díly v edici za 899 Kč, když standardně každý stál 999 Kč (WoL dokonce 1099 Kč).

    Za mikrotransakce si nekoupíte výhodu, nenaučí Vás to hrát lépe, efektivněji atd. Nic z toho. Naopak tento typ mikrotransakcí spíše podporuje rozvoj hry a další investice do ní. Nebo si myslíte, že 2 roky stará hra, kde by se nedalo nic kupovat by stále plně fungovala? Kolik takových her je, navíc s takovou podporou a servry jako má Blizzard. Být to EA nebo Ubisoft, tak tu hru zabijí tak po roce či spíše ji ani nevydají. Ano, je to svinstvo. Ale pokud si lidé stěžovali, že 14,99 za 9 misí za Novu (mimochodem s délkou kampaně asi 5 hodin), tak si budou stěžovat vždycky a na všechno bez ohledu na to, co to pro hru znamená.
    • Mas pravdu a zaroven nemas, většinou pokud se resil prechod na Free 2 Play, tak často byli aspoň drobne odmeni ti, co si to koupili. Například prave ingame menou a mohli si něco dovolit, nevim jak to bude ještě tady. Brzo soudit, presnej prechod na F2P model neznam. Ale pokud pribude kredit, za který si třeba koupim nejakeho commandera a nebo nejakou jinou zajimavost tak pak to asi pujde.
      Pac lepsi jak dratem do oka, v opacnem pripade me to naštve, ale nic s tim neudelam.

      Spis to neberu momentalne z pohledu toho, ze Nova a commanderi jsou další obsah, se kterym se nepocitalo v dane hre a je to tedy prvek navíc. Ale spis to, ze ja zaplatil prave za onu hru a někdo ji ma zdarma..
      Tenkrat jsem ji mel kvůli kámošům, když byl cas a parili jsme spolu. Nyní minimalne poslední datadisk LoV, jsem si spis kupoval, protože z tech tri mam prave protossy rad, ale nenutilo me to hrat, klidne bych pockal...
      • Taky máš špatný pocit, kdy to koupíš např. za 1000,- a tím, že to za pár let někdo koupí v bundlu s dalšíma hrama a na položku to nebude ani 1$.
  • microtransakce zabili dalsi hru jo je to HROZNE SUPER ZE BUDE FREE kdyz ti co si vsechny tri dily koupili pokud ji chteji mit kompletni musi dokupovat dalsi obsah *11* *12* *16*
    • Veskoslav
      Nevím, ale myslím, že ty hry kupovali i muži. Nejenom děti a ženy.
  • No asi budu rýpal, ale........
    jako fanda SC jsem si zakoupil oba datadisky. A tak to mi dají jako co ? Už vím, LEJNO *1*
    • dajiti mikrotransakce dalsi hrdina do hry a mise za novu si muzes dokoupit *1*
    • Ja si Void nekoupil, po tom trapasu s "Hots jsme udelali kratsi, protoze to lidi chteli".
      • Uprime, me HotS prave ze nyní vyhovuje vic jak Dota nebo LoL a důvod je prave doba trvani jedne hry, která se zpravidla nevysplha vice jak 30 min. U Doty a LoL to mohlo byt dvojnásobek a nekdy i vic.

        Diky prave době hrani jsem schopen si k tomu sednout, a ano nekdy stihnu si dat prave jednu hru a jindy dam tri. A dále je to třeba i sance, když potrebuju pak vypadnout a dozvim se to na zacatku hry, tak nemusim byt leaver, protože to se me protivi a nedelam to pokud není vyhnuti (coz bych vcetne doty, lol napocital na prstech ruky a to mozna jen jedne).

        Takze ano cas je u HotS super...
        • Není HotS jako HotS : )
    • Vzduch omaštěný větrem.
    • dostaneš unikátní ikonku a odznáček *1*
  • v games sa zobudili az dnes a priniesli 2 clanky :D
  • za mě další hřebík do rakve pro Starcraft.. z kdysi krále RTS je jenom pozlátko změněný k nepoznání..
    • už tu mrtvolu kterou zabil špatny matchmaking měli pohřbít
      • Still
        To je zase jendou komentář na prd...
      • KrPa
        tak zrovna MM to nepohrbil
      • v prvním Starcraftu nebyl žádný matchmaking a taky to šlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit