Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • připomnělo mě to terep :-)
  • Mým herním snem jsou jednoduší FPS, včera jsem hrál CoD a bylo tam tolik zbraní že jsem neveděl kterou si vybrat, klidně stačí i jedna. Navíc jsem si nechal patentovat nápad který by zajistil u her realistickou grafiku, (což je sen všech hráčů) a zároveň tolik nezatížil vaše pc. IMHO by u her úplně stačilo kdyby se člověk otáčel jen doleva a doprava a nemohl by koukat nahoru a dolu což stejně nikdo nedělá. To by šetřilo HW a vniklo by víc prostoru pro ladění grafiky. Jsem zvědavý co si o tom budou myslet v EA
    • Jinac si myslim, ze je to uplna kravina,nic ve zlym.Uz vidim jak budes treba s takovou sniperkou zamerovat jen do stran.
    • Hehe,kdyztak sem napis pak co ti v tom EA rekli.To bych byl vazne zvedavej xD
      • Myslím, že zjištovali tel kontakt na bohnice *1*
  • Toto je len poznamka:

    Chapem o co sa snazia vyvojari, ale zial ak by som si mal vybrat medzi hrou a niecim co je fakt dolezite, tak to hra nebude.
    • Unika mi pointa. Obzvlast kdyz tohle napises na serveru venovanem hram a hrani
  • jinými slovy pan Poláček na čtenáře games.cz apeluje, aby přihodili 120 dolarů jako on a zvýšil tak šanci, že si hru nakonec zahraje :)
    • No a? Pokud nekdo tech 120 dolaru dat chce a hra se mu libi tak je da a urcite to nebude kvuli Polackovi. To ze nekdo ma diky pozici v hernim webu moznost delat osvetu nejakym projektum ktere se mu libi je jedine dobre. A je nad slunce jasne ze by si tu hru rad zahral,tak proc to nevyuzit.
      • On daval na Star Citizen ne na Star Forge...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit