Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se ta Civ V líbila hodně, ale štvala mě právě ta diplomacie. Jakmile jsem začal bejt silnější všichni šli do mě, ikdyž jsme do tý doby byli "největší kámoši". Tak doufam, že se to timhle vylepší :-)
  • No o Civ V jsem neměl dlouho dobu zájem a pořídil jsem si jí až vlastně teď nedávno. A udělal jsem nakonec dobře. Ta hra sice má své nedostatky. Ale ten design, vizual a hudba (a třeba i recitace je dobře odvedená práce) je neuvěřitelně pozitivní. Se Smejkiho názorem se celkem ztotožňuji, ale na druhou stranu se mi podařilo vyhrát za frantíky hru, kdy okolo roku 1940 jsem postavil utopický projekt a to jsem měl pouze 8 měst (oproti Bismarckovy jenž byl na druhém místě se svými 21 městy), žádné cizí dobyté a skoro s žádnou pořádnou válkou. Hlavní město mělo asi 12 divů světa *1*

    Takže dohrát to bez agrese to jde. Ale obecně by měl člověk volit dlouhodobější strategii podle geografie a sousedních národů a ne podle sympatií s druhem vítězství. Co vázne je doopravdy diplomacie a AI.

    Na datadisk se hodně těším, R-U mne sice svým bonusem moc nezaujalo, ale třeba to bude ve výsledku efektivní. Nevíte prosím jestli koupě placičky je aplikovatelné na steamovou verzi? Nikdo mi s místních distributoru není schopný dát odpověď. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit