Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerad bych vám kazil naděje, já to hrál, respektive zkoušel a bohužel můj šálek čaje to určitě nění.
    Pokud MOO tak si počkejte na jeho remake nebo zkusit až bude venku Polaris Sector.
    http://www.spacesector.com/blog/2016/01/a-list-of-spacesci-fifantasy-games-you-cant-miss-in-2016/

    Jako autor se snaží, hra má pár zajímavých věcí, myslím že by se více hodila třeba na Android, když by se trochu upravila. Ale bohužel nevidím že by měla moc velké šance na úspěch. Má obrovskou konkurenci viz. ten link výše.
  • Že by mé prosby byly vyslyšeny?
  • Toto vypadá jako důstojné pokračování MOO2...to co jsem zatím viděl od WG vypadalo hezky ale jejich explicitní vyloučení taktických soubojů mě značně znechutilo. Takže držím palce a na steamu podpořím
    • Jake explicitni vylouceni? Na prvnim gameplay videu, co jsem videl, pouze rikali, ze takticke boje jeste nemaji dodelane, tudiz ukazali jen auto combat.
  • vypadá to skoro jako remake Master of Orion, a to i graficky. Vizuálně se mi to líbí, otázka je, zda to bude i stejně hratelné. Podle grafiky to vypadá na mobilní platformy, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit