Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux

    "Otázkou ale je, jestli mezi hrami lepšími, nebo propadáky."

    Jako ze na tomto serveru dostavaji silne nadprumerne hodnoceni i propadaky? Dobre vedet.

    • ales.smutny

      Ne, jako že ta hra může být polarizující vzhledem k obsahu. Zkusil bych nejdřív přečíst celý odstavec a pak bych pokračoval k celé recenzi :) 

      • uher

        A když už tady konečně odpovídá někdo z redakce, tak bych měl několik otázek:

        1. Kdo konkrétně je zodpovědný za cenzuru zdejších komentářů? Je to přímo redakce, nebo někdo externí?

        2. Proč se tu mažou i příspěvky lidí, kteří neporušují žádná pravidla?

        3. Kdy opravíte galerii?


        • Jack1947

          Mohli by aktualizovat i pravidla - Protože ty nová jsou trochu zmatečná a to je tak tzv. už pár let, možná by i více lidí podpořilo DONATE pogram kdyby vedělo na čem jsou😊😉

          Znovu jen jiný názor nerovná se automaticky trolling

          🤔😀

      • ravux

        Mozna by bylo lepsi proste priznat nestastnou formulaci, nez se to snazit okecat stylem "slysel jsem hluk a omylem jsem to vratil do jineho hrnicku" ;)

        • ales.smutny

          Sorry, já tam fakt nevidím kde by mohlo vzniknout to zmatení :) Když si to přečteš celé, tak to dává celkem jasný smysl. Mě ST baví, ale tuším, že spousta lidí nepřekousne jak AI, tak i vizuál a RTS styl (ono, kdy jsme tu měli fakt RTS, žejo :( )

      • ravux

        Vzhledem k obsahu je stejne, ne-li mnohem vice polarizujici napriklad novy Doom a tezko o nem kvuli tomu rici, ze by kvuli tomu mohl byt propadak, nebot to fakt neni problem te hry jako takove, kterou hodnotite.

        • ales.smutny

          Hele a chápeš, že se kontext "propadák" používá v kontextu toho článku o povedených/ nepovedených filmových adaptacích? Tedy ne, že ta hra je propadák, ale že by se při tom hodnocení "co máme rádi z filmových her a co ne" mohl klidně přiklonit k ST. Recenze sama mluví celkem jasně, jaká ta hra je.

    • Ono se obecně hodnotí spíš v té horní polovině, takže průměrná hra nemá 5, ale to je obecný problém hodnocení jako takového. Na booking bych pod 8 nešel a na boardgamegeeku jsou 8 TOP hry, 7 lepší průměr a pod 7 už většinou odpad.

      • Jack1947

        Nové hodnocení které tu funguje už pár let... nicméně, 4-5 je tak nějak odpad (nap oměra nebo spíše hry co se nedají pomalu až hrát) a nebo tu taky vyloženě špatné hry nehodnotí a to se ani nedivím😊😋

      • Hidden

        Uz jsem to tu psal kdysi, ale to je proste do velke miry jen vnimane zkresleni - to, ze prumer hodnocenych her na Games je vyssi nez 5 neznamena, ze hodnotici stupnice nepouziva hodnotu 5 jako prumer. Znamena to jen, ze az na par vyjimek nikdo nema chut ztracet cas hranim a recenzovanim prumernych a spatnych her, kterych vychazi jinak mraky. Z poslednich recenzi zde lze ale treba zminit The Quarry (5/10) nebo Swansong (4/10), pokud by se melo hrabnout do kategorie prumernych her.

  • Řekl bych, že je to v podstatě remake původní strategie. Je m akorát divné, že to autor nezmínil. To jsem jedinej, kdo to hrál? Pač v té době to byla naprostá pecka. 

    • Jack1947


      Otázka je jestli by to nebylo lepší jako FPS/TOP DOWn shooter nebo akční adventura🤔😮

    • Joshua

      Presne tuhle hru Starship Troopers: Terran Ascendancy z roku 2000 sem zminoval uz v preview teto "nove" strategie. Tez mam ten pocit, ze se tato hra ji minimalne silne inspirovala. Taky tipuji remake. Zda se ze krome nas dvou ji nikdo nezna, vynikajici hra, taky si ji davam kazdorocne.

      • Taronyu

        Terran Ascendancy som prešiel asi 5x ale toto sa tomu až tak nepodobá.

        • victor

          Podle recenze je tohle ještě horší ....TA je totiž z roku 2000 a tohle z roku 2022 a dvacet let pokroku by v té dnešní verzi hledal málokdo ....

  • ZOLLINO

    jak dlouho tuhle hru vyvijeli?

    • victor

      Beztak je to zamodrdovaná původní Terran Ascendancy ...

    • Lukyz

      Zajímavá otázka🤔

      • ZOLLINO

        tak si to asi mylim s nejakou inou Starship Troopers hrou, ktora bola vo vyvoji x rokov. Dik za info

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit