Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    mm žeby další assassin creed byl o hrdince místo desmonda s kterým se mame v AC:R rozlučit?
    • Nemel ale posledni Desmonduv dil byt AC3?
      • Lawliet
        mm netuším napsali jen desmonduv přiběh bude v určitém stylu a podobě pokračovat

        PS:takže sorry rozloučit jen s eziem a altairem.. :)
  • Amylee.Anderson
    Tak si na konci Revelations nepobrečim :( :D Ale vážně... Ta animace je na bobek.
  • Stejně je to jeden velkej spoiler od Ubisoftu *1*
    • Nejvetsi sranda by byla, kdyby Ezio zemrel behem prvni tretiny filmu a zbytek byl jen o te hrdince ...
  • Jams
    Panebože. Dva dny do vydání ... to je věčnost! Bude to velkolepé.
  • Hairy_Ass
    Dědek se i v tak pokročilém věku umí ještě pěkně ohánět, koukám. *15*
    • Tak i Al-Mualim se umel docela slusne prat, nez ho Altair zapich :) To dela to jablko ...
  • Ocelot23
    Je famózní sledovat život hlavního hrdiny doslova od narození až do stáří a doufám i v důstojnou smrt.
  • morik
    Ïrituje mě, že Ubisoft se snaží spojit svůj zlatý důl Assassins creed s čímkoliv, jen aby oslovil co největší počet lidí. V tomto důsledku je hra mimořádně "přeplácaná" různými strategickými nesmysly, skákačkami a skiny apod. a celé to je doprovázeno prapodivnými hentai filmečky.
    UBISOFTE ty kurvo prodejná, přestaň prznit tuto skvělou hru!

    pozn. Oslovení dě*ko (uprostřed je "v") je cenzurováno, ale oslovení "kurvo" není?
    • Ocelot23
      Každá firma dělá hry, aby z toho měla prachy...
      • Oprava: Každý člověk dělá všechno pro to aby měl prachy.
    • Zajimalo by mne, jestli kdyby se od prvniho AC vubec nic nezmenilo, tak ty bys byl prvni v rade kdo by nadaval. Jinak ... nikdo te preci nenuti se na filmy typu Lineage nebo Embers divat.

      PS: O tom ze jsi absolutne netrefil styl animace se radsi ani nebudeme bavit ... *7*
      • DarkHawk
        Jdi do prd*le Moriku.
        • morik
          Nevím, proč mě neustále častuješ svými homosexuálními urážkami. Jsem přesvědčen, že máš spoustu svých BF fandů, kterým můžeš protáhnout řiť, takže nevím proč neustále oslovuješ mě. Pokud máš nějaké jiné problémy obrať se na své rodiče či zákonné zástupce, mě z nich vynech.
  • Tohle video neni nic noveho ... na internetu je uz hezkou chvili. Co se tyce pokracovani ... jak mam Italii rad, uz by to chtelo skok nekam jinam.
    • Tak bacha ... musim se opravit. Soudil jsem jen podle uvodni sekvence, ktera je hodne podobna prvnimu traileru na Embers. Tohle nove ... a docela zajimave, musim rict. Jen bych dodal, ze to video asi neni z Florencie ale z Montereggioni
  • Kajerik
    To budeme hrát v dalších dílech za ženskou? Teda jestli ten děda je Ezio ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit