Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pracuji
    jako Linux admin, dělám to už asi 4 roky u jedné firmy, teď jsem se začal
    dívat kolem po nabídkách lepší práce, dokážete někdo nasměrovat?
    • Na tohle je přímo agentura, která hledá IT odborníky, které pak směřuje na práci přímo pro ně, sám už jsem se díky nim účastnil asi 6 projektů, kde jsem nabral hlavně nové zkušenosti.

      • Opravdu? a kde ta agentura má sídlo? a jak to přesně probíhá?

        • Podívejte se na stránky coolpeople .cz, mají pobočky v Brně a Praze, doporučuji spíš zavolat, jestli Vám nebude něco jasné, jinak se dá vše řešit online.

  • Duchino

    Moc radosti mi to nedělá - pod Linuxem hraju jen málo náročné hry, tedy ty staré, tedy 32 bitové. 

  • Zajímavé. Nadpis říká, že Steam končí s podporou Ubuntu a v článku se říká, že Ubuntu končí s podporou Steamu 😱. 

    • Sylar

      Presne to ma napadlo. Fixnite to prosím, je to dost zavádzajúce :)

  • Canonical ma z hracu kulovy, akorat si to nechce moc rozhazet u komunity. 

    Ubuntu nebrat ani do serveru.

    • chargeBR

      A kdo by daval ubuntu na server kdyz je to primarne desktopova distribuce, uzivatelsky privetiva?

      • ubuntu je bezna serverova distribuce

        • Presne,

          bohuzel si brutalne nese nesvary z pristupu desktopove verze. Proste udelaji veci tak, aby na prvni pohled fungovali, zpetna kompatibilita neni uplne problem, ktery by canonical vzdy trapil... Takze jak mas nejake odchyleni/customizaci, velky spatny.

          Namatkou tlaceni dal a dal systemd a rozbiti sitovna u kazde dalsi verze. LXC/LXD ktere je verze od verze dost... vesela..

          Jinak titulek clanku je BRUTALNE zavadejici. Zaroven clanek nerika nic o tom, jestli knihovny zustanou v repozitarich (tedy pujdou doinstalovat a zmizi jen z base install obrazu), nebo zmizi uplne etc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit