Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělé pro Indie vývojáře - otázkou zní jestli to bude fungovat
  • Takže se domluvíme borci... podporujeme pouze hry, co splní následující:
    1. PC only!
    2. Tvrdě HC!
    3. Západ only! Takže málo barev, tvrdí holohlavý chlapi!
    4. Indie pouze s hlubokou myšlenkou a skoro žádným gameplayem!

    PC best! Burn le consoles! Tweet with #burnleconsoles hash to support our cause!
    • USER47
      Pevně doufám, že tenhle blábol nemyslíš vážně.
    • Veskoslav
      1. Možná.
      2. Blbost.
      3. Blbost. Už CD projekt nebo tvůrci Stalkera stojí za podporu z Východu.
      4. Blbost-
      • Trocha přemýšlej. Polsko ke Západ... Východem myslím trochu něco jinýho.

        Nebo je tvůj svět jenom Evropa?
        • Veskoslav
          Asi neznáš moc Japonských či Korejských her, že?
      • Ad 3. bod : Presne tak,vychodni hry bych urcite neodsuzoval.Stalker me chytnul tak,jako maloktera hra za poslednich par let. Budiz mu zeme lehka.
  • Black_Hand
    todle se mi libi.

    desura uz ma neco podobneho crowdsourcu. alphafunding tomu rikaji. v podstate minecraft model.
  • Keyz
    Těch co si kupují nekonečné pokračování COD apod, je více než lidí co by rádi něco nového.To hlasování bude podle toho vypadat....
    • USER47
      Velký tituly budou mít release na steamu ošetřenej určitě přes vydavatele, rozhodně nečekám, že by se objevily v podobným systému.
      • V tom oznameni od Valve je jasne napsano,ze se jedna pouze o indie scenu.Klasicke hry vydavatelu budou fungovat tak jak doted.
    • Jak kolega nademnou napsal,vetsina cilove skupiny CoD a podobnych her nad indie scenou ohrnuje nos a proto docela pochybuju,ze by se cpali do nejakeho hlasovani. *3*
    • Já bych to tak tragicky neviděl, protože tyhle mainstreamové hráče indie scéna nezajímá. Někdo kdo je zvyklý držet W a levé myšítko nebude vyhledávat něco složitejšího
    • Nesmysl, takový lidé se o hry jako celek moc nezajímají a tudíž nečekám, že by se zajímali o nějaké financování. Místo hlasování budou radši pařit.
      • Black_Hand
        to zni velmi lakave, ale kdo vi, jestli to tak dopadne.
    • pokud to budou brát proporčně a nikoliv sumárně, tak by to mohlo tuhle věc obejít
  • Něco na to bude, já mám Iphone, mam i Ipad mam i PC a i PS + ještě notebook, a když se nad tím zamyslím tak by sem uvítal hry co by sem mohl hrat všude, ikdyž si neumím představit jak by to mohlo fungovat :-D, zavodní a sportovní hry nejsou problem ale nevím jak bych třeba Battlefield hral na tabletu, tam ta myška prostě potřeba jestě je, každopadně jedinej problem je to ovladaní u dotykovejch zařízení, co se HW týče tak muj ipad je výkonější než PS3, i grafika u hodně her už předčí PSko.
    • Docela by me zajimalo co na tom vsem delas. Prohlizis fotky? *1*
    • Veskoslav
      iPad výkonejší než PS3? Proboha co ty jsi za iUživatele.....
    • Lebo si iBLB. *5* *6* *5*
      • EuroSamurai
        A ty si naprosto dokonalej, že? *7*
      • Když nemůžeš říct cokoli užitečného, tak raději mlč, nebo tady za toho idiota budeš spíš ty.
        • Uuuu,zasahl citlive mistecko?? *1*
        • Trol.diskuzni
          A ty máš patent na to, co je užitečné a co není?
          • Drz hubu
    • proc sem sakra psal příspěvek do uplne jineho članku ale hodilo mi ho to sem ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit