Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pri vytvareni polozky muzes zadat i jazyk(y) do ktereho dany navod patri
  • Tomik_123
    Já bych uvítal, kdyby tam přidali ještě záložku localizations a Já tam mohl k hrám naflákat mnou vytvořené češtiny. Už jsem uvažoval, že bych jim to navrhnul. Myslím si, že by to řada hráčů, co nakupuje hry na steamu, uvítala. Jsem třeba zjistil, že ještě po dvou letech od vydání češtiny se našli hráči, kteří o ní nevěděli. *1*
  • Obrázek symbolizující ženu se zahaleným obličejem je jen dalším z řady nástrojů pro podprahové šíření muslimské kultury a posilování připravenosti obyvatelstva na již probíhající islamizaci Evropy.
    • GlaDOS
      Obrázek, symbolizující zívající štěně, je jen dalším z řady nástrojů, jak ti podprahově dát najevo, že mě tvé paranoidní rozbory nezajímají.

      http://duckduckgrayduck.files.wordpress.com/2012/05/yawning-puppy.jpg
    • Veskoslav
      Víš, co to je za postavičky? Ty jsi vážně šílený paranoik *11*
  • A co za to maji ti autori navodu?
    • Veskoslav
      Nic. Děláš to pro svou radost. Nikdo Tě nenutí psát.
      • No a co az zavedou rubriku recenze to pak Games.cz a podobne weby casem zavrou kram .... on se vzdy najde nejaky trouba co to udela zadarmo a vydela na nem nekdo jinej.... kdyby si tam aspon autor moh dat reklamu.
        • Veskoslav
          A já hlupák dokonce píšu i recenze zadarmo. Jsem to ale idiot......Vzpamatuj se.
          • s tvym nazorem se ztotoznuju krom ty posledni casti ze se ma vzpamatovat.
            • Black_Hand
              tak treba se to hodi, kdyz si z toho chces nekdy udelat placenou zabavu..

              recenze muzes kdykoli ukazat a je na nich taky videt tvuj vyvoj jako hrace a kritika a to jak to mas srovnany v hlave. predstav si, ze pak prijdes do levelu nebo do games a muzes ukazat desitky dobrych recenzi. kdyz bude mit petr penize (jakoze nema :P) tak te vezme. a to neni iluze. smejki delal fansitu na fallout (madbrahmin) a ukazal, ze dokaze psat rozumne a ted pise za prachy pro games a dokonce cimdal tim casteji.

              navody ma smysl psat treba protoze chces ostatnim lidem pomoc a mit pro to unifikovany forum. a nevadi, kdyz na tom nekdo trochu vydela (i kdyz neprimo v tomto pripade), ponevadz nabizi moznost lepe sdilet. a i dnes existuji firmy, co se tim zabyvaji profesionalne.

              koneckoncu stejne tak bych se mohl ptat proc programatori delaji hry zadarmo, ze kterych nemaji ani prachy z reklamy. duvod je ten samy jako u recenzi. prace a prachy potom a pritom dobry pocit...obcas...(jinak to delat nema smysl) takze win/win.
            • Veskoslav
              Nedělej ze sebe hlupáka;)
        • Je to od hracu ,pro hrace. Vazne nevim co se ti na tom nelibi.
        • Máš myšlenkové pochody 8-letého kluka *4*
          • no to spíš ten 8-letý kluk bude pracovat zadarmo a přijde mu to naprosto vpořádku vydím, že se valve trefilo *3*
  • Veskoslav
    S kamarádem píšeme k Dotě:)
    • JohnyTheZik
      Muzu se zeptat, co tam pisete?
      Rady pro zacatecniky nebo tak neco?
    • rami.cz
      Pridejte si me :)

      rami@email.cz
      • Veskoslav
        Kolega napíše, ten to má na starosti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit