Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarisko84

    Mne sa napr pacilo ako vo filme ready palyer one za achivmenty ci co to bolo dostavali realne veci...

  • Marines

    Tenhle druh her, je přesným návodem pro děti, aby požadovali po rodičích stále další a další peníze. Jen aby to neskončilo - nedáš, dostaneš....

    • Kdysi jsem zkoušel Entropia Universe, které bylo snad jedno z prvních MMO, kde šlo teoreticky herní měnu konvertovat na reálnou, nicméně je to stejné jako výherní automat. Bez počáteční investice nešlo dělat nic jen vysávat nektar z nějakých monster. To vám dalo pár centů za X hodin. Když jsem konečně našetřil na zbraň, abych mohl lovit, tak jsem rychle zjistil, že je to nastavené jako výherní automat nebo loterie. Vše co děláte má v průměru menší návratnost než vstupní investice. Takže jsem chvíli lovil, ale to co jsem dostal mi nepokrylo náklady na munici a údržbu zbraně. Pak už jsem se na to vykašlal.

    • JohnyTheZik

      To samý můžeš říct o libovolný hře s lootboxama (tedy většina her od Valve). Reálně spíš jde o to, že všechny IAP využívají Steam a ten si bere % z transakce, to tady dělat nemůžou nehledě na to, že se jedná o diskutabilní NFTs.

      • Derp_1337

        Myslím, že jsi to vysvětlil přesně. Steam nedostává své % z těchto předmětů a tak je zakázal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit