Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem velmi zvědavý ale také velmi skeptický. Obávám se že pan kaktus, nebo potažmo Dennaton Games nemají tolik zkušeností a hlavně umu a nikdy nemohou navázat na takovou herní klasiku jako je Chaos Engine. Mám na mysli především stylizaci a atmosféru světa. Vždyť podle práce Dana Maloneho se dodnes vyučuje pixel art a jeho práce studují další umělci. Ten člověk je zkrátka buh. To co bylo vidět v uvozokách traileru jsou jen ukradené a zastřené původní artworky a to ve mně nevzbuzuje pražádnou důvěru, spíše naopak. A to už vůbec nemluvím o hudbě, která mě dodnes nepřestala fascinovat. Zkrátka a dobře vše ukazuje na veliký výmrd a prznění herní legendy.
    • Ještě doporučuji přečíst například toto

      http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a492398/the-chaos-engine-is-restoration-of-original-could-come-to-consoles.html

      "It's built on the Amiga source code. The developers have written an emulator to go around that," he told Digital Spy at PC and indie games expo Rezzed.

      "It's our intuition that people just want to play The Chaos Engine, they didn't want to play some crass HD remake which we've all seen."
    • Není na co navazovat. Nejedná se o žádný remake, ale bude to starý dobrý Chaos Engine. Buďto v Classic verzi jako původní verze, nebo v Enhanced verzi, která bude mít pravděpodobně vylepšenou grafiku a ovládání do 16ti směrů (místo 8mi).

      Jinak všechno ostatní zůstává naprosto stejné. Stejně stylizované světy, stejné levely, stejní nepřátelé. Jakožto důkaz budiž poslouží toto Hands-On video, kde je dostatek záběrů a kde kdejaký fanda pozná povědomé části levelů :)

      http://www.youtube.com/watch?v=DhsxFmD-PTM
  • Jo zlaty vek hier to bol, kazda hra svojrazna, s vlastnym xichtom, hernou mechanikou, vznik novych zanrov. Teraz uz len dokola to iste v inom kabate. Choas bola pecka, dokonca aj dvojka a dal by som cokolvek za 3 jku ale v povodnom engine.
  • Nejhorsi to bylo dycky hrat v coopu s nejakou lamou...porad ho vykupovat nebo zacinat znova :D
  • Skvela hra, sladke detstvo. Ako to ubehlo *13*
  • Robotron3
    Po tom, jak dopadly reinkarnace Sensible Soccer, Goblins, nebo Cannon Fodder, radši ne....
    • syndicate, ufo, pocitam aj s thief... :)
  • Marczo
    Zas mi slza ukápla, vzhledem k tomu, jak mě zklamal cannon foder, tak u tohodle si naděje už radši nedělám...
  • ... pro mě to byla srdcová záležitost, stejně jako spoustu jiných her té doby (nejen Amiga). Doufám, že to bude stát za to, a nebude to jen rychle splácaná slátanina, tak jak v dnešní době bývá zvykem (ikdyž je jasný, že remake originálu nikdy nedosáhne). držím palec ať vyjde
    • kdyby to náhodou po...li tak to jístí WinUAE. Snad se jim to povede, nerad bych zažil zklamání jako při novodobém pokračování Cannon Fodder
  • tu jsem mel na amigaCD32 a jeste alien breed tower assault.paradni hry pro dva
  • ouch.. v co-op to bola totalna bomba. ale hoodne tazka...
  • IWKYN
    Kdo by moh na tu hudbu a hlavně na to intro zapomenout?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit