Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Běžně jsem technologicky vyspělejší než ostatní. Investuješ dost do výzkumu? Zkoumáš správné technologie? Nevybíráš si třeba ty nejdražší, jejichž výzkum trvá stovky měsíců? A když začínáš hru, tak je tam možné nastavit, kolik AI civilizací má pokročilý start - tedy že hned od začátku mají náskok. A nepoměřuješ svou sílu třeba s nějakým padlým impériem v sousedství (fallen empire)? Ta jsou vždycky extrémně silná.
    • jamar28
      *reakce na AB
      • Beru výzkum popořadě, stavím laboratoře i ty vesmírné, pokročilou AI jsem dal na 0. Fallen to nejsou, jsou to obyčejné kolem. Proto to nechápu.
        • jamar28
          Ještě jedna věc - dobu výzkumu ovlivňuje počet kolonií. Pokud začneš hekticky kolonizovat, rapidně to zpomalí tvůj výzkum, takže taky v tom to může být.
          • Aha. Jsem myslel, že čím víc planet s laboratořema, tím lépe. Mrknu na to.
  • Je nějaká šance, být v něčem lepší, než AI civilizace? Nebo hra podvádí a sleduje co mám? Nikdy se mi nepovedlo být technologicky na čele i když jsem pro to dělal vše, včetně rasových bonusů. To samé platí pro armádu. I když jsem zkusmo zruinoval rozpočet, tak jsem měl armádu menší než ostatní.
    Umí někdo poradit s válčením? Napadl jsem slabší civilizaci. Když už jsem je skoro zlikvidoval, tak vyběhla nabídka míru, která nešla odmítnout a bylo po válce.
  • Cau galactic civ 2 rozhodne ano, trojka je nedodelana, naprosto nechapu proc tam neni tezba z asteroidu????Stelaris je hra ood paradoxu tam neni co pokazit, vyjdou patche a co nenapravi patche dodelavaji hraci se podivej do workshopu stealris kolik veci uz tamje
  • Zkousel jsem obe, po reinstallu zustala jen Stellaris.
    Prijde mi to o kousicek (o kus) dal v tom co hledam, ale asi zalezi co hledas ty.
    PS: Netvrdim ze je lepsi/horsi, jen mi vic sedi jak Civ3
    • ach jo, umet tak jeste pridavat prispevky pod spravne vlakno ;-)
      Samozrejme patri k:
      mm (anonym):
      Cau. Vaham zda jit do Galactic Civ 3 nebo Stellaris, dokazete to nekdo porovnat?
  • Cau. Vaham zda jit do Galactic Civ 3 nebo Stellaris, dokazete to nekdo porovnat?
    • Llour
      Stellaris si klidně pořiď i za pár měsíců, ta hra bude vylepšována a bude dostávat nový obsah celé roky, nikam ti neuteče *3*
      • Inquisitor
        U her od Paradoxu se vyplatí počkat. Máš to levnější a ještě plno obsahu navíc. I když potom kupovat všechny DLC najednou, to se člověk prohne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit