Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zkusil a nic moc. Přitom stačilo jen rozšířit herní plochu a karty použít jen jako bonus a né místo hlavní akce. Takže pak např. nemůžu dorazit jednotku, protože nemám v ruce žádnou kartu, se kterou by se dalo útočit nebo musím provést útok všude a to nechci, protože bych si naběhnul třeba do kulometného hnízda na jedné straně.
    • Tak dej funkci shuffle card za jeden point a je to.
      • to ale stojí tah a zvedá cenu akcí, takže místo obýčejného útoku jednou jednoutkou, který nemůžu provést, protože k tomu potřebuji kartu, obětuji tah a budu míchat balíček, jestli mi náhodou nepřistane ono karta na stole... super hra s kartama, ale tahová strategie to není a PzG už vůbec ne .
  • Hrál sem včera cca 3 hodiny a je to pro mě zklamání. Graficky moc pěkné bohužel nejedná se o skutečnou strategii spíše o karetní hru kombinovanou s deskovkou. Starej general byl lepší.
  • XorxoxTalarius
    Malost map je to co odradi vetsinu strategu, prece jenom na tak uzke mape se neda o nejake strategii ani mluvit a tak rozhodne pouze lepsi balicek. Sice zkusim ale moc nadeji do toho nedavam, ale lepsi byt skepticky nez zklamany.
  • Mě osobně se to fakt libi, ale je tam vidět hodně prvků alá Heartstone :) nicméně palec nahoru
  • VaZqeZ_EU
    Chvíli jsem to hrál *7* a i když ta hra má své kvality tak nezaujala. To si radši dám Panzer Corps nebo Open General...
  • 7-8/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit