Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud budou kvalitni herni principy muze z toho byt urcite zajimava strategie u Shogunu se mi hlavne ted zalibilo ze obsahove je sice chudsi nez Empire ale zase tam vidim opet vetsi smysl pro detail a jakousi prehlednost jako hlavne v Romu- Empire se mi zdal hodne ale hodne premichany sem a tam a musim rict ze i kdyz jsem mu prvni dny venoval spostou casu velmi jsem se na svetove mape a ve fukcich ztracel (i tak ale tvurci TW nabizeji spoustu tchutovek ktere celkove zprijemni zazitek-myslim ted hlavne prvniho Shoguna a Rome) -mozna ze tady tvurci uprednostlily kvantitu pred kvalitou (v nekterych smerech) ted ke druhe veci japonske obdobi nebo vseobecne asijske dejiny nemusi spouste lidem sednout ale vemte si kolik strategii je jen z oblasti rima krizackych valek nebo vseobecne evropskeho stredoveku nebo je tato epocha zaclenena v jinych strategiich ....myslim si ze obe hry budou mit vysoke hodnoceni jen mozna ze Paradox hru vyda az prilis brzy po Shogunu ktery asi opet navaze na skvele hodnoceni i prodejnost a to by mohlo paradoxne paradocu uskodit nicmene drzim palce
    • Jenze tyhle hry si prece konkurovat nebudou. Paradox ma obrovskou zakladnu fanousku, staci se podivat na paradoxplaza forum, clovek muze ztratit pojem o case, kdyz cte jednotlive AAR, casto se dozvi veci i mimo hrani z historie. Shogun s jeho zamerenim na bitvy je rekl bych pro jine fanousky (i kdyz to neplati pro vsechny samozrejme).
  • je blbý ze kopirujou od shuguna 2 ale aspon se budou u shogun 2 total war vic snazit a davat vic veci zadarmo a jediní kdo z teto konkurence bude težit jsou zakaznici
    • ten konkurenční boj je tam zřejmý. Ale s konkurencí zase přichází kvalitní výrobky. *5*
  • Předpokládám, že půjde o velice odlišné hry. Sérii TW hraji převážně kvůli bitvám, ale mnohem více času trávím u EU. Jednoduše se tam dá dělat podstatně víc věcí, je propracovanější a především, AI na strategické mapě přemýšlí.
    • smejki
      jo, AI v Europě Universalis je zabijácká *4*
  • KIMCID
    sem stím
  • IWKYN
    Black and White + Civilizace + Japonsko .... ok!
  • Myslim, že Sengoku mělo přijít o pár měsíců dřív, protože teď je většina hráčů natřesená na shoguna a v tom videu sem neviděl nic, proč bych měl změnit názor a radši si koupit tuhle hru..
    • V tomhle bych nevidel problem, troufnul bych si rict ze hry od paradoxu maj trosku jinou hracskou zakladnu.. pripravte si klacky a kameny ale skoro bych to prirovnal k wow vs eve :D
      • kostejnesmrtelny
        No, WoW a EVE jsou úplně rozdílný žánry. Jediný co to má společnýho je to, že se obojí hraje online :)
        • Cekal jsem ze nekdo nepochopi jak jsem to myslel a tohle napise.
      • TW nemá v rámci zpracování 3D bitev konkurenci - pokud je tím vykoupena jednoduší strategická mapa, tak mi to rozhodně nevadí.
        • To je samozrejme pravda a taky bude neporovnatelne vic lidi co bude hrat TW. Vetsina hracu vidi svoji strategii radeji na plani posete mrtvolama. Nas tabulkaru co 3D bitvy zdrzuji od globalnejsich problemu holt neni moc, ne kazdeho to bavi. opet viz 10milionu wowkaru a 300k eve hracu. Takze shrnuto.. je jedno kdy to vydaj, svoje hrace si to najde vzdycky.
    • sleepless
      Vyjde to az na podzim, coz znamena dost casu na to, aby uz hraci Shogun 2 poradne projeli a byli zhavi na neco podobneho :)
  • už mne ta reklama přes video se.e
    • 13_11
      Pošli do redakce naditou obálku a ta reklama tam být nemusí.

      Mě osobně by hodně potěšilo, kdyby se Sengoku podobala spíš Crusader Kings než Europě Universalis. Kdyby ne, tak se beztak můžeme těšit na její pokračování. A ano, nehratelné bitvy nejsou žádným mínusem; Paradox umí válet i bez nich.
  • Dobrych strategii nebude nikdy dost nicmene ti co si zvykli (i ja) na dokonalost az perfekcionalismus ve vsech smerech serie TOTAL WAR (jak na strategicke mape tak v bojich) budou mozna citit nedostatky...... ale na druhou stranu aspon se budou takoveto produkty lepe porovnavat v recenzich
    • Perfekcionalismus série Total War na strategické mapě? Prosím tě, vždyť ta strategická mapa je oproti jakékoli hře od Paradoxu směšná, co se týče propracovanosti, diplomacie nebo obecných možností v domácí politice atd.
      Co jsem začal hrát hry od Paradoxu, hraji Total War jen kvůli bitvám.
      • smejki
        přeji si jediné - strategická mapa v podání paradoxu, real-time bitvy v podání Creative Assembly
        • A vis, ze ani ne? JA si teda pri stylu hrani trerba v EU nedokazu 3d bitvy predstavit. Vubec by mi to do techto her nepasovalo.
          • presne tak.. ja osobne co sem trosku pronikl do EU sem si na total war uz ani nevzpomel... bitvy sem nikdy nehral ani v totalu ale co se tyce strategicke mapy tak je paradox uplne jinde. Paradox je celkove skvela firma.. male hry za par korun a paradni hratelnost na stovky hodin.
  • Safra proc porad hry z japonska, pro evropana nic nerikajici. Radeji si stokrat zahraju medival total war 2 nez shoguna:[[[
    • kostejnesmrtelny
      Japonsko = kvalita.
      Asi holt nejsem Evropan, když pro mě feudální (!) japonsko není "nicneříkající" *1*
    • :D Ty si vůl.
    • Možná tak pro tebe "nic neříkající", my ostatní si hry jako Shogun 2 rádi zahrajeme. Kromě toho Medieval tady už byl dvakrát, teď udělali pokračování jejich první hry a příště nás možná čeká Rome 2, podle mě je evropská historie u Creative Assembly zatím v přesile. :-p
      • miker17
        ROME2 je asi stopro ale co dál Fantasy Total War?
        • Doufám, že ne. *3*
  • miker17
    vypadá to hezky jen aby to nebyl jen klon Shoguna
    • smejki
      to by to museli hodně osekat a přidat real-time bitvy, aby to byl klon

      jen bych rád dodal, že TW miluju a demo Shoguna 2 byla láska na první pohled... to jen aby si někdo nemyslel, že se tu jede ve stylu "Paradox je komplexnější, toutl vóre, běž se bodnout"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit