Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekupovat!!!!! ta hra je skutečně odpad! I jako mobilní hra by stála za hovno, nevěřte trailerům, ti vůbec nepopisují trapnost mechaniky hry, můžete stavět jen pět budov(+pár na produkci surovin) prakticky nic neovlivńujete jen plánujete trasy kavaranám a pak si najmete pár jednotek, bitvy jsou další kapitola. Je to prakticky stejně trapné jako v browser strategiích(např setleři) na mapě vidí se třískat jednotky a ukazatl kdo právě vyhrává....

    pokud vás hra zaujalal čekněte recenze (steam 46 % positive a ti je ještě budou měnit, na základě toho až prokouknou jak je ta hra a mechanika primitivní)
  • Už Age of Empires II měli lepší trailer...
    • já byl tak blbej že jsem si to koupil *9* *13*
  • Ja jsem koukal na youtube na quill18 jak to hraje a prislo mi to strasne stereotypni. Zalozis mesto, vytvoris obchodni trasy, pak posles nejaky vojaky se zrubat s ostatnima, ziskas nepratelsky mesto a to napojis na svoje obchodni trasy. Diplomacie mi prisla strasne povrchni a polofunkcni jako treba v Total War. Podle me jedine zajimave na te hre je, ze je tam velka mapa Evropy. Odehravat se ta hra na smyslene nebo genericky tvorene mape, byla by to uz naprosta tuctovka. Zabavit to urcite dokaze ale na jak dlouho to nevim, sam jsem to nehral. Pripadalo mi to jako takova real-time Civilization a tu serii zrovna nemusim, takze tuhle hru asi necham lezet stranou a budu se dale tesit na The Guild 3, na kterym se uz nejaky ten patek pracuje.
    • no ta mapa evropy je fajn ale zkus to rozjet v africe, máš tam pů kontinentu jak krávva a ty můžeš stavět a zkoumat jen na pár metrů čtverečních, neuvěřitelný trapas. k pobřeží libanonu a egypta ani nemůžeš doplout lodí, jsou to nehratelné lokality...
    • Ono sa pracuje na Guild 3?? Tak to si ma potešil kamaráde. Pri dvojke som strávil stovky a stovky hodín :) Dúfam, že to bude stáť za to aj v trojke...
      • Prophet
        To jsme na tom velmi podobně, jediné co mi vadilo na the guild 2, byla její špatná optimalizace, po cca 3 dnech hraních se celá hra začala bugovat a padat. Ale i tak to byla moc dobrá hra.
  • tomocz
    Kdo jste to hráli - čemu je to podobný? Settlers, Anno, Civilizacion, Stronghold nebo je to úplně jinak? :)
    • POZOR s Grand ages: Rome to nemá fakt nic společného, taky jsem očekával něco podobného v ultimátním globálním měřítku, ale ani hovvno! Je to skutečně naprosto nudná hra bez jakéhokoliv gameplaye, jen sledujete svoje karavany to je celé.
    • Zdaleka nejvic je to podobne Patricianovi, bohuzel. Moje ocekavani byla radovr vyssi
    • nebo jako grand ages rome?
      • presny opak grand ages rome.. nudna mapa, ziadne stavanie miest, lacny kopirak crusaders kings... nech si to niekam strcia
        • copak to města stavit můžeš ale nic s nimi dále dělat :D
  • KOnecne zas nova budovatelska strategie! A dokonce i na konzoli *8* Jen ta cena na ps4 je celkem vysmech.
    Ty bonusy v krabicovce vypadaj solidne...
    • není to budovatelská strategie, ale simulátor sledování svých karavan.
      • Tak to je ovsem skoda! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit