Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude For honor dostupný na konzoli XBOX360 ?
  • podle mě ta hra ma co nabidnout to že se vam ta hra nelibi jen kvuli blbostem nebo že prostě si myslite že to bude blbost tak to je uplna hloupost kdo ví třeba ta hra nas mile překvapi a navic videa jsou zatim jen s betou a ne full game tak tam toho muže byt spousta věci o kterych nevime co tam bude tak to nemužeme jen tak posuzovat z videa nebo něčeho jen proto že vidíte beta verzi hry tak hnet už to je blbost to same se da řict o spoustu her a na konec bylo top prostě chcem jen řict že ta hra muže byt dobra a ja rozhodně do hry pujdu :) *5* *14* *3* a na co se určitě můžete těšit je !
    a to tam toho muže byt vic než jen toto ! :)
    Akční hru s meči z třetího pohledu, která určitě zaujme například atmosférou bojiště.
    Ve For Honor se budete moci posadit do role buďto rytíře, vikinga nebo samuraje, každý se svými unikátními zbraněmi a výzbrojí.
    Multiplayer až pro osmičku hráčů, v rozložení 4 versus 4.
    Hra nabídne systém postupu, odemykání nových zbraní, brnění a kosmetickou úpravu postavy.
  • Hmm... další hra na jedno brdo.
    • hh tu je dalši člověk co to komentuje podle kratich recenzi a blbosti a hlavně podle beta verzi hry lol lidi lidi kdy se zamyslíte někdy nad věci pořadně a nekecate hned an začatku ho.... :D
  • Je pravda že se mi to moc líbilo, jak na začátku jednoruční sekerou přesekne železný řetěz, pak se směrem na hráče vrhne asi 20 nepřátel a poslušně se nechají pobíjet jeden po druhém... Animace a grafika nejsou špatné ale s realitou to nemá moc podobného...
    • mužeš pak řict u každe hry že to neni realne add hlavně že bude zabavat :)
  • jsem tady jediný kdo tady vidí vyžírku Chivalry a k tomu ještě s nápovědama jak pro děti? No někoho tohle fantasy asi bavit bude ale prosím nesrovnávejte s historickým RPG od Vávry, jsou to uplně jiné hry a kecama že Vávra by se měl bát to je jako říkat že Kobe bude muset zavřít protože nejlepší burgry má mekáč
  • Dostanu hromadu mínusek ale já to prostě musím říct... Vávra by měl začít brečet pač takhle si představuju provedení šermu do hry.... Ne ten jejich paskvil z první osoby...
    • Tohle na Vávru nemá, sorry ale nějaký mačkání akčních čudlíku podle toho kam mi ukáže šipka k tomu ještě ve třetím pohledu to je jak pro děti. K tomu ještě nesmyslný údery
  • Fantastické animace. Takhle si to představuju.
  • Nějak jsem si nevšiml toho realistického souboje. Vlastně co je v té hře realistické??? Může mi někdo napovědět??? Určitě tohle Vávra jako konkurenci nebere, ale nejspíš ho to velice pobaví až shlédne ten realistický gameplay. *1* *1* *1*
  • Prej realisticke souboje, navic me zajima jak to bude vypadat, kdyz nekdo nebude chtit pouzivat target lock.
  • Vypadá to skvěle, tato E3 byla prostě boží. Toto bude pořádná řežba, Vávra by se měl klepat
    • Magister_Peditum
      Proč? Obě hry na to jdou jinak a jsou to i odlišné žánry.
      • Asharak
        Protože si Mr.Ber KD:C nezahraje a přijde o potencionálního hráče! Cpt. out.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit