Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každý, kdo zpaměti neví jak se dělá hadouken, necht opustí tuto diskusi *1*
  • Jack1947
    I když mně to neláká tentokráte to nezmákli celkově + jako bonus na pc technické problémy... které snad ještě ani úplně nevyřešily *7* Klasika u těhle portů.
  • Raději nového Guilty Geara.
  • Tak co Mustard Race, kdo z vás to hraje na klávesnici?
    • Na klávesnici hraju streetfightera od druhého dílu, to ještě nebyly gamepady jak je známe teď, žádný páčky se nekonaly(respektive jedna, hrávalo se i na joysticku) a playstation 1 byl hudba budoucnosti, proč se ptáš, chceš vyprášit kožich od veterána? Zrovna u SF mám vyzkoušený skoro všechno kromě arcade stick a klávesnice zatím vítězí i co se týče přesnosti, protože nemá akceleraci a překliknutí kláves je prostě rychlejší než posun páčky. Zkus to taky, jediný kdo je na klávesnici nehratelný je T. Hawk v SSF 2
      • jak děláš na klávesnici plnej oblouk?
        • http://steamcommunity.com/app/45760/discussions/0/846965882818696818/
          • a nebo, ale to je pro sraby - makra, ale to je fakt cheatování, to rozseká i začátečník na klávesnici dobrého hráče s gamepadem
            • makra jsou podvod a taky jsem na to línej... a hraješ pětku? já jo, ale dostal jsem se asi na 1500 league points a teď už mi všichni dávaj na budku, tak doufám, že si to postupně budou pořizovat další nováčci, abych měl časem vůbec koho porážet...
        • wasd
          • to nechápu - jak zmáčknu w, tak vyskočí... udělat se zangiefem ultra se mi v sf4 nikdy nepovedlo, naopak na charge mi klávesnice připadá dokonce lepší
            • to neva, to stejné udělá i na sticku

              mrkni na video https://www.youtube.com/watch?v=AAB60pruKCE
    • Tuhle hru nehraju ale mam x360 gamepad na PC, takže ty mustarde my si můžem do PC zapojit alespoň co chcem :)
      • Hrat na nejhorsim možnem ovladaci pro hrani bojovek (Dpad) neni zrovna vec, kterou bych se chlubil. (Bojovky nejvetsi ti slabina x360 gamepadu)
      • Zapojit si ho sice můžeš, ale SFV si s nim nezahraješ :D hra totiž na pc jako jediný platformě nepodporuje xinput. Tudíš musíš použít emulátor x360e a ten způsobuje input latenci.
    • Kromě Giefa jsou všechny postavy v pohodě hratelné na klávesnici.
  • Bojovky už nějakou dobu nehraji (přirozený vývoj, přešel jsem spíš k beat'em upkám), ale stále mne zajímají, tak jsem ze setrvačnosti mrknul na recenzi.

    A hle, asi skvrny na Slunci či co - dozvěděl jsem se z recenze na Games v podstatě vše, na co bych se ptal, kdybych si hru chtěl pořídit.

    Děkuji pane Rybář. Děkuji moc.
  • Jo a recenzentově radě koupit čtyřku a trénovat v ní teda vůbec nerozumím.
  • Osobně mi nějaký story-mod připadá jako naprostá zbytečnost. Jediné, co mi chybí, je možnost zahrát si normální zápas na tři kola proti CPU. Proti CPU si člověk zahrát momentálně sice může, ale pouze v rámci tréninku. Ale velký problém v tom nevidím.

    Je pravda, že se mi docela často vyskytne problém s lagem, odhadem tak jeden s pěti zápasů je tím znehodnocen.

    Jinak hra samotná je perfektní. Postavy zajímavé, vyvážené, mechaniky funkční. Oproti čtyřce je výrazně vyšší poměr poškození ku zdraví, takže pokud se někdo neumí bránit snadno prohraje do deseti sekund. Jsem opravdu rád, že zmizel focus attack a s ním i FADC, které mě fakt nebavilo (protože mi nikdy pořádně nešlo). Celkově jsem nadšený, jen mě mrzí, že je málo charge-characterů. Kromě Bisona už jenom FANG, několik charge-můvů má ještě chun-li, jeden necalli a to je všechno... takže se nesmírně těším na Balroga a jenom doufám, že ho nepředělají na obloučkový charakter jako Vegu (u kterýho mě to kupodivu nebavilo, a naopak jsem si ho oblíbil)

    všem doporučuju, nejlepší bojovka
  • Vogon
    Prostě počkejte tak půl roku, protože do té doby to nebude produkt pro obyčejné zákazníky. Capcom SFV vydal v tomto stavu, jen aby mohli pro-hráči trénovat na letošní EVO.
  • Celkem by mě zajímalo kolik přibližně stojí vývoj bojovek. *7*
    • Vogon
      Hodně, už jen vytváření kvalitních postav je málo uvěřitelně drahý proces. Jinak stačí se podívat kolik kvalitních indie zástupců má tento žánr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit