Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Myslíte že tahle hra bude lepší než nový filmový Terminátor ?   Já bych řekl , že má solidní šance i přes to, kdo za ní stojí .....

  • Jack1947

    Je to sice hrozné na dnešní dobu vším co se dá ale stejně zahraju páč proč ne že 🙂

    • victor

      Bratránek koupí , Jack zahraje ....jen s crackem bude mít problémy ;D

      • Jack1947

        To se nemyslím u takovéhle béčkárny.

  • PCMR

    No nic. Už sem se tak nějak smířil s tím, že FPS ve stylu Future Shock se nedožiju.

  • Blue.Shark

    Pocit z toho, co jsem viděl, bych přirovnal k horské dráze. Nejdřív jásot a pak jsem se poblil.


    Čert vem koleje, horší grafické zpracování a desítky dalších špatných věcí. Co mě udeřilo do očí, to je naprostá designová nesourodost klasického terminátora a všech ostatních nepřátel - ikonická vražedná bestie a kolem pobíhají generičtí nepřátelé.

  • twicer

    Tohle oznámení mi udělalo fakt radost, do chvíle než jsem zjistil kdo to má v rukou. Na druhou stranu je fajn, že tento projekt může už jen překvapit. :)

  • Sr_Lobo

    Svěřili to vskutku do těch nejpovolanějších rukou, co do slova adaptace filmového motivu 😂.

    • uher

      No když se podívám na filmy co přišly po dvojce, tak mě vlastně ani stav herních adaptací nijak nepřekvapuje. Nemají si co vyčítat...

      • Jack1947

        Salvation byla super hra.

      • clovicekO

        Ano, dvojka je dokonalý film a z jedničky se stala klasika. Ale že by ostatní filmy byly průměrné? Ani náhodou, trojka i Salvation byly skvělé filmy. Ostatní jsem ještě neviděl.

        • uher

          Trojka byl film ve kterém z Johna Connora udělali tupého idiota (možná prodělal mozkovou mrtvici, ale nepamatuju se, že by to někdo v tom filmu říkal). Stejně jako z toho T-X Terminatora. Ten film byl hloupej úplně celej. A když je dementní scénář, tak už to triky opravdu nijak nezachrání.

          Salvation byl vlastně ještě horší. Ze Skynetu udělali naprosto neschopného nepřítele, stejně jako z Terminatora jako takového...

  • Corvus

    Dvě slova: KOLEJE / RAMBO. :-)

    • victor

      Jedinou chybou bylo , že VR v té době ještě nebylo tak rozšířené , jinak by se museli na Tiscali omluvit , že nepochopili tohle vizionářské dílo , co časově předběhlo éru herních blockbusterů pro virtuální realitu ....

      PS: Wolfenstein Driver (Cyberpilot), nebo jak se to jmenuje vypadá minimálně jako věc co bych i zkusil zahrát ;) ( takový Mechwarrior ve VR bych si ujít nenechal asi jistě )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit