Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Komplet videa o Star citizen souhrn informaci v prubehu casu..
    http://www.star-citizen.cz/forums/vb5/forum/star-citizen/obecn%C3%A1-diskuze/24628-informacni-videa-o-star-citizen
  • alien5
    se musim smat pred 14 dny jsem rikal ze jedine ci neukazali byl let cevri dirou jumpointem a hup uz je to tady + bar a prodejce lodi atd.. super ;) na pax south ;)
  • Vidím, že zvyky se nemění a škarohlídi a hnidopichové neváhají přispět svým "názorem". Často tu čtu "idioti co do toho dali takový prachy". :o) Co si tito lidé představují pod pojmem "takový prachy"? Pokud to budeme počítat podle backerů SC, jde v průměru o 50 USD za startovní balíček. Což je přes 1200 Kč, ovšem dnes, kdy šel dolar dost nahoru. Já kupoval ještě za 900 Kč což byla a je cena za jakoukoliv dnešní novou hru. Jasně, jsou lidi, kteří do toho nacpali třeba dvacet tisíc, ale to je jejich volba a většinou nejde o čechy. Nikdo je nenutí platit. Oni to přesto dělají, protože vidí jednoznačný progres a potenciál SC. Kdo nesleduje pravidelně vývoj této hry, vůbec nemůže tušit která bije. Neznám projekt, který by v takové míře pečoval o (zákazníka) investora. Informace se valí několikrát v týdnu a všichni vědí proč to či ono je ve skluzu či v jaké je to fázi. To co se nám backerům už dostalo do rukou dalece překračuje meze toho co kdy bylo k vidění a hraní. Arena commader funguje přinejmenším dobře a to hovoříme pouze o alfa verzi. Bohužel tohle není hra na čtyři klávesy, je to pro fandy simulátorů, pro lidi, kteří vždy toužili po létání ve vesmíru. SC není jen hra, je to životní styl.
  • tak zkusim znovu, uz se da litat v AC s freelancerem ?
    • walltar
      Ne
  • Johnny
    Pro zdejší blbečky, já si to nekoupil, dostal sem to ke grafické kartě a moc se mi to líbí a baví mě to. nemužu se dočkat dalších updatu. Takže je blbost že to lidi chválej jen proto že do toho dali takový prachy. Ste závistiví kretééni. Proč by lidi neposlali penize na projekt který se jim líbí? po čtvrt roce hraní sem tam také poslal nějakou kačku protože přesně takovýto druh hry mi dosud chyběl!
  • Podľa mňa je úžasné kam to zatiaľ dotiahli.
    SC sledujem tak rok a pol, možno viac a keď pospomínam o koľko sa ich plány za tú dobu rozšírili a koľko toho aj reálne doložili videami tak žasnem. Chrisovi držím palce, plní sen sebe aj ďalším státisícom ľudí. *3*
  • Tohle bude fail desetileti.
    • To byl tvuj foter *1*
    • Troll Alert!
  • SC vypadá nadějně, ale docela obdivuju ty lidi, kteří do toho ivestovali peníze i když z toho nakonec může vyjít cokoliv a hlavně taky kdo ví kdy.
    Je hezké, že mají jasný cíl a časový harmonogram, ale v herním průmyslu tohle moc neznamená a může to nakonec dopadnout jakkoliv.
    Já si zatím počkám, co z toho nakonec vyleze.
    • Nevidím dôvod, prečo nepodporiť projekt, ktorý sa mi páči, zvlášť, keď človek nemá hlboko do vrecka. Dopadnúť to nemusí, toho si je každý backer vedomý, ale zas sa tak veľa nestane, nikto nikoho nenúti posielať im pravidelne pol výplaty. Keby každý uvažoval ako ty, tak by sa ten projekt ani nespustil ;)
      Ale je pravda, že keby nemali taký transparentný vývoj, poslal by som im len naozaj symbolickú sumu.
      • Kdyz chce nekdo penize, mel by predevsim dodrzovat co slibil. Co dodrzeli oni? Zatim nic, jen dalsi sliby a dalsi odklady a odklady odkladu.
        • spoock
          miluju tyhle anonymní rozumbrady
          • buzno...
        • walltar
          Vydali Hangar modul, Arena commander (který má pravidelné patche). Přidávají nové lodě do hry...

          To řekli že vydají a vydali to. Mají teď úplně jinej plán vadání, než měli na začátku... Prý to má co dočinění s tím, že mají skoro 4x víc peněz, než čekali.

          Nebo si myslíš, že by bylo lepší udělat hru za 20M i když mají mnohem víc peněz? A můžou tak dělat věci mnohem líp. Ale jinak třeba AC 1.0 vydali před koncem roku jak řekli. A jestli se jim podaří vydávat podle nového itineráře se uvidí.
          • Jo jasne, vydali soubojovej modul ... po 4ech odkladech, roce vyvoje, a ve stavu, ze to neslo ani spustit ... lol. Pristi rok jim dojdou prachy. Sem vazne zvedav jak pak ovecky pribehnou, aby poslali nejmin dalsich 30M ...
          • Za 70 mega, jednu arenu kde a nahanate s lodickami, k tomu tony kecov a zopar trailerov - zda sa mi alebo je tu niekto naivny?
            • Měl by sis projet seznam stretchgoalů to zaprvé. Za druhé, než si pročteš a prohlídneš všechny odkazy a informace z této stránky, bude SC dávno hotový. Jestli vůbec budeš schopný doscrollovat na začátek. Přeju příjemnou zábavu: https://robertsspaceindustries.com/comm-link
            • walltar
              Hra je ve vývoji a ta Aréna je na to aby se otestoval letový model a boj - zdá se mi to, nebo je tu někdo troglodyt?

              Ale já vím, někteří budou tvrdit, že je to scam i po vydání... A až výjde FPS modul, tak budou tvrdit, že máme jen dvě arény. A jak výjde Alpha verze tak příjdou s tím, že je to zabugovaný. *7*
            • alien5
              My ti to ukazovat nebudem cmuchej ;) je to tam jen hledat...
            • hm a ono se to za ty penize udela samo a hned co :D
        • a co pak nedodrzeli? Vzdyt vyvoj jede podle plánu, mudlo... Vydávají moduly? Jo. Informují o tom co delají? Jo. Taky nikde nedali presnej termin typu slibujeme ze tohle vydame tehdy a tehdy. Ze se občas spozdí vydani neceho oproti predpokladanymu terminu, je zcela normalni, takove terminy vzdycky jen odhady.
          Ale ze se ja vubec hadam s trapnym trolem...
  • Tak bodejt by to ti lidi co to hraji nechvalili když je to stalo několik stovek dolacu :))). Uvidíme jak to vyjde *1*
    • Já např. nehrál ještě tuto hru pořádně, protože jsem skončilu u ovladání Arena Commander, tenkrát to ještě nešlo nastavovat a i když jsem backer, tak si počkám na finalnější podoby jednotlivých věci nebo možná na konečné vydání. Nějak si nechci zkazit chuť. Prozatím si plně vystačím s Elite :)
  • Blue.Shark
    Transparentnost je to, co se mi na vývoji Star Citizen líbí nejvíce. Člověk pořád ví, co se děje; to kvantum informací o všem, co se šustne, mě prostě baví. Na FPS modul jsem túze zvědav. První prezentace před několika měsící vypadala velmi slibně.
    • Ak je to take transparentne tak vysvetli ako si overujes vsetky tie informacie?
      • Blue.Shark
        Jak si informace ověřuju? Nevím...co třeba ve hře?
      • určite len trolujú
    • No tak ona nebyla zdaleka první, vzdyt na tom delají naplno od konce r. 2012 *4* Ale jinak jo, sledovat ten vývoj je nanejvýš zajímavé.
      • walltar
        Řekl bych že myslel prezentaci toho FPS modulu... https://www.youtube.com/watch?v=cir3w-wIx9U

        Před tím nám FPS v pohybu neukázali.
        • Blue.Shark
          Přesně tohle video jsem měl na mysli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit