Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtelo by to dat retro jednicky (koukam na tebe Petre, kdysi si to slibil; nejlepe s Lukasem Grygarem). :)
    • mňách.. Petr teho nasliboval! Ale my nezapomeneme!!! *1* S Lukášem by ale mohl dát přeleštěný Okami(mimojiné!) *3*
    • Jestli myslis polacka tak ten tady uz nepracuje.
      • Nekecej
  • Prechod do 3D tú sériu zabil. Tak ako mnohé iné. Ale pekné od nich, že tie rôzne HD patche a remastre vydávajú zadarmo, ak už ste si pôvodnú hru kúpili. To sa len tak nevidí.
    • toto je regulerní nový díl a zadarmo rozhodně nebyl a neni, bohužel, pro mě to zabilo brutální zjednodušení herních mechanik zejména v ekonomické a produkční části, já chci hry, které budou koplexnější a propracovanější než jejich předchůdci, ne naopak
      • "Příjemnou tečkou na závěr je fakt, že pokud už na Steamu Stronghold 2 vlastníte, Steam Edition dostanete zdarma."
        • jj, je to tak, v knihovně je sice stále stronghold 2, ale v obchodě u steam verze mi to ukazuje, že již jí mám v knihovně a workshop jede. Navíc ta komplet kolekce se rozdává prakticky vždy skoro zadarmo během výprodejů, pokud si odmyslíte S3 a Legends, tak zbytek se dá hrát, navíc už i S1 a SC upgradovali na HD verze.
      • Zrovna 2 naopak přinesla hromadu prvků navíc a opravu některých absurdit (ničení zdí vojáky), ale bohužel v rané ošklivé 3D grafice a limity tehdejšího HW nešlo moc kouzlit a odnesla to zejména velikost map a limit obyvatel a jednotek. Jinak by byla 2 obsahově nejlepší, ale malé mapy a limity jednotk spolu s rychle stárnoucí a i v době vydání ne úplně top grafikou to zabily. Legends byl nesmysl a 3 už byl jenom po technické stránce fail, který snad radši ani neměl vycházet a nový crusader jen jen 3D remaster a to je málo. 2 měla dobrou a detailnější správu hradu, škoda že v dalších pokračováních už z ní moc nevycházeli.
        • Ničení hradeb vojáky už bylo v jedničce ;). Mohli ji ničit vojáci s palcátem.
          Dvojku jsem nehrál, tak nevím jestli to bylo myšleno že to uměli všechny jednotky
          • Právě že 2 tento nesmysl opravila, ale moc dlouho to v serii bohužel nevydrželo. Ona S2 je v této serii díky vizuálu a malým mapám bohužel neprávem opomíjena a tím, že neměla úspěch, taky ani ty herní prvky, které s ní přišly dál nerozvíjeli a vracejí se neustále k daleko jednodušší S1. Přitom třeba ten systém cti, banketů a slavností do hry pěkně pasoval nebo v podhradí kriminalita, krysy, hnůj.
            • Palisáda šla ničit pěchotou, ale na kámen už jsi potřeboval obléhací zbraně nebo žebříky.
          • jamar28
            Hradby mohli ničit všichni vojáci krom střelců.
        • Je tohle lepsi nez stronghold crusader 2?
          • To je věc názoru. Doporučuji mrknout na nějaký Let's Play. Je to jiné, spíš zaměřené na kampaně než na multiplayer jako crusader. Nicméně ekonomická kampaň se mi líbila ze všech strongholdů asi nejvíc tady. Zajímavé je i to, že zůstáváte na jedné mapě a většina toho co jste postavily, obsadily v minulé misi vám zůstává a příběh/stavění se plynule rozvíjí, jen by to mohlo být delší. Jinak co se týče ekonomiky a správy hradu je S2 nejkomplexnější. S3 se vrátil v novinkách někam na půl mezi 1 a 2 a nový crusader stáhnul ocas vrátil se k S1 úplně a rezignoval na změny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit