Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokument se mně docela líbil, byť jsem se v zásadě nedozvěděl nic moc nového, ale vím samozřejmě, že je určen lidem touto tématikou nepolíbeným, i když kdybych to pustil třeba mému dědovi, tak by si z toho nic nevzal, protože jako „stará škola“ takové věci neuznává a hry mu leží v žaludku, a to hlavně kvůli jeho značně zkreslené představě, že u her se nepřemýšlí, že jen dokola člověk mačká stejná tlačítka a nechává si tak zakrňovat mozek :D. Jinak líbí se mi celkově autorův zájem a nasazení takový dokument zrealizovat, včetně celkového pojetí, že hry jsou prostě médium jako každé jiné, tím narážím na kontraproduktivní reportáž o závislosti a agresivní povaze her, kterou vypustila TV Nova. Navíc jsem si zavzpomínal na mé začátky ve World of Warcraftu (The Burning Crusade, abych byl konkrétní), kdy jsem byl opravdu omráčen obrovským světem a všemi možnostmi, které hra nabízela.
  • Celou dobu jsem váhal, komu je dokument vlastně určen. MMO hráč si z toho nemůže vzít nic, protože všechny tyto informace už dávno zná (tedy pokud není nemyslící ignorant). Nehráče zase toto zaujme snad leda tehdy, je-li otevřen těmto informacím. Schválně bych to nechal pustit různým soc. skupinám a sledoval, která si z toho vezme nejvíce, protože by mě opravdu zajímalo, komu je dokument určen a tedy jaký smysl ten dokument má.
    • Cocra
      Vazne te to zajima tak moc, abys tomu venoval tolik usili?:-)
      • Mě by to zajímalo, ale výzkum bych nechal na tom týpkovi, co to video udělal. Zatím to video totiž vychází spíše naprázdno. Trochu mi to připomíná takové ty dokumenty o sexu nebo třeba kouření, které se tu a tam pouštějí na středních školách - tj. soc. skupině, která o sexu nebo kouření už ví prostě v podstatě vše potřebné.
  • Jack1947
    No nevím, rozebírání problematiky onlinovek i když na to asi číhnu no... *4*
  • Ta animace je hrozná !! Ale bude epické.
  • kdy vyjdou ceske titulky? *15* *2* ..jinak me to taky navnadilo zase na online rpg
  • Akorat me to zas navnadilo na nejaky mmo, ale ted nic neni a asi dlouho nic slusnyho nebude.
    • Zahraj si nejlepší MMO všech dob - elder scrolls online. *1*
  • Clanek o velikosti 3 odstavce? Kolik to je 250 slov? Vzdyt to neni nic jineho nez reklama. Nebylo by lepsi venovat se seriozni novinarine, misto propagace nejakeho blabolu?
    • Cocra
      No rozhodne je to zajimavejsi, nez ten prostoduchy slint, co jsi tu vypustil ;-)
    • Akoze o com to hovoris? Reklama? Ja osobne poznam tvorcu a viem ako to vytvaral. Vsetko na svoje naklady a nema z toho ani euro/korunu. Bol pri vsetkych natacaniach, zaplatil si komentare v dvoch jazykoch a vsetko aj editoval. Dovodom preco tot video spravil je ze sa vyskumne venuje tej problematike a mal pocit, ze spolocnost nieje v tejto problematike dostatocne informovana.
  • Mato1987
    Výborný dokument, tí občania/persóny čo sa tam prezentovali boli perfektní, hneď som si spomenul na jednu veľmi podarenú epizódu zo south parku :D
  • mondzi
    Cesta hrdinu, jednotne cislo :)
    • MickeyMutant
      Slovensky "Cesta hrdinu" = česky "Cesta hrdiny". Nebo ne?*3*
      • mondzi
        Tak, uz je to opravene.
  • Super,milujem dokumentárne filmy o hrách je ich málo, pozrem si to večer a som rád že sprostretkujete aj slovenský pohlad.
    • taky až večer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit