Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se na tu recenzi, a obrázky nemůžu podívat bez těch neustálých tupých reklam které nevím jak mám odstranit? Čeká někdo, že hru o které nemůžu nic zjistit, koupím?
  • Corvus

    Letos vyšlo neuvěřitelné množství originálních skvostů! Ať už to je parádní Blasphemous, Children of Morta, Control, A Plague Tale: innocence... Na 15.10. se chystá další masivní a hlaně naprosto originální RPGčko Disco Elysium. A Stygian: Reign of the Old Ones jsem sledoval už od dema. Tomu říkám našlapaný rok a to ještě nekončí. Na vrata mlátí i nádherný Trine 4: The Nightmare Prince... Paráda!

  • tomekbobek

    Super, po docela dlouhý době zase pořádně ukecaný Rpgéčko! Díky za parádně nadupanou recenzi!

  • SixThe9th

    Pridavam se k aplausu. Hra pokryva narazky, odkazy a postavy z i tech mene znamych povidek a je plna lahudek pro skalni. Randolph Carter, Desivy starik, Sepot ve tme anebo i takove perly jako V Hrobce, Hudba Ericha Zana ci Vydedenec zda maji zastoupeni. Nebyt tech hratelnostnich neduhu a obcasne neprehlednosti asi bych tomu dal z fleku punc te zdaleka nejlepsi lovecraftoviny za posledni dekadu az dvou hned vedle Call of Cthulu (2006)  :) 

    • uher

      Lovercrafta mi zatím nejlíp zvládnul prodat Bloodborne.

    • Kde se v Lovecraftově díle vyskytují Stygiani? Ti jsou vypujčení z Howardova Conana. Osobně mám rád, když se ty dva světy prolínají. Je to takové nezvyklé z děl skoro před sto lety :)

      • Corvus

        Kokynaut:  Thoth-Amon (also spelled Thoth-amon) is a character from the Conan cycle[1] and Cthulhu Mythos stories. He is a Stygian wizard and at one time possessed the Serpent Ring of Set (also called "The Ring of Thoth-Amon").

      • SixThe9th

        Nejsem si uplne jisty jestli jsem neco takoveho zminoval. 

        • ne, nezmiňoval, jenom jsem se na to ptal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit