Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demo jsem zkusil a nuda teda roztahana mapa prazdna a grafika se snad nikam neposunula,pak jsem si dal demo banishers a to je pecka 

  • kulhy_parici_spici

    Ideál pro moje ADHD, udělám si postavu v editoru. Zahraju 2 hodiny a užiju si ty první krůčky. A pak tralá…

  • Njn DD2 me zklamalo. Jednicka mi prisla lepsi.

    • Smegma

      V čem?

      • Zpusob lvlovani postavy me zklamal hodne a i to, ze pokud to hrajes ,,normalne,, tak se k nekterym povolanim dostanes nekde kolem skoro poloviny hry. Questy mi prisly silene rozfazovane...neustale vraceni, aby clovek prohodil par slov a porad dokola. Cely hlavni pribeh mi prisel divny. Vzhledem k tomu, ze pouzivam jen vlastniho pawna, tak me minula cela ta story okolo nakazy.

        Jednicka mi prisla ze mela mnohem vetsi charisma.

        • delO

          levelovaní je úplně stejné jako v jedničce, takže to tě zklamat nemohlo, vyčítat tomu, že lepší povolaní odemkneš později, je taky na hlavu, protože správně by sis měl kvůli perkám na staty polevelovat základní, takhle to také bylo v jedničce, kdy se na assassina např. dostaneš později. Questy funguji na bázi, že se nevracíš, ale vezmeš questy a uděláš co můžeš, vracíš se zpátky, až máš cestu, tohle je poměrně chytrý game design, jelikož se ze hry nestane nákupní košík s otazníky. V DD2 jsem se nikdy necítil přetížen questy a funguje to ve hře tak nějak přirozeně a zvyšuje to imerzi světa. S příběhem souhlasím, ten by si zasloužil více času, zdál se mi špatně odvyprávěn a jako by tomu trošku došel budget v rámci cutscén. 

          • Jenze v jednicce ti pri zmene povolani hra sama neprepocitala a nepredelala tvoji postavu. 

            Nevim na jake bazi funguji Q, jen rikam, ze tak jak to maji se mi to extra nelibi.

        • Smegma

          Díky. Já právě jedničku nehrál a mám obavy že už moc zestárla a tak až budu mít čas se chci pustit do dvojky.

          • Nezestarla, hral jsem ji znova pred rokem ? A popravde jsem si v DD2 rikal, kde je ten rozdil ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit