Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • games.cz je nejlepší reklamní stránka jakou znam, prosim nemohli by jste davat ješte vic reklam miluju reklamy
    • Proto štěkám jako hrom, ať je reklam milión. Jako dal jsem pryč adblock abych podpořil tento web, ale na to se pak nedá koukat.
      • Pouzivej mobilni verzi, na ni zadny reklamy nejsou. Zatim...
    • take pridavam hlas pro vice reklam
  • Já na Jiříkovou přestal klikat na PCT (neznám nikoho kdo by o její články stál) a tady už jsem přestal taky, jen se občas pobavím v diskuzi, to je vše.
  • KIMCID
    mě to baví a to je duležité *3*
    • A kdo jsi? Protože pokud patříš k nám smrtelníkům, mohl bys aspoň strávit těch 5 minut na rozepsání důvodu proč tě to baví, a co jsi za typ hráče/co normálně hraješ, jinak je to názor k ničemu. Asi jako bys napsal pod diskuzi PS4 vs Xbone, I LIKE IT
      • KIMCID
        Jsem starej chalp, co si hry dost za ta odehraná léta vybírá.A to znamená že nejsem konkrétně zaměřenej.Hra mne baví prostředím a tím jak se přijemně hraje.Na víc si rád od Alien Isloation odskočím(když už mne po sté zabijou *1* )....jo a jsem rozdhodně Pcčkář *3*
    • MickeyMutant
      Správně. Do svejch autoerotickejch praktik si nenech kecat.
  • Ja moc nerozumim proc je vuci hre vseobecne tolik skepse (i kdyz 7/10 je dobre hodnoceni), neni to AAA titul, ale hra je udelana kvalitne, kdyby vysla 6-10 let zpet byla by to pecka - a to neni vubec spatny fakt, jen proste neni technologicky na spicce a neni to zjednodusena blbina primarne delana pro konzole (i kdyz je i na konzole), ma takovy ten poctivy feeling z dob kdy se hry delali jinak. Jsou tam cut sceny, comix animace, prupovidky hlavni postavy, porad se neco deje. Herni mechanismy jsou tak akorat aby se to dobre hralo. Ze je bojovy system spatny? Ja nevim, je to stealth hra, kde je boj tvari v tvar ta nejposlednejsi varianta a tak nejak mi tam sedi ze je spatny, je to hra o plizeni a podrezavani krku ze zalohy. Mam to rozehrane a zatim je to fajn, na budget titul je to velmi dobre.
    • Qwer
      V podstatě jsi si odpověděl sám "kdyby vysla 6-10 let zpet byla by to pecka". Dnes už tento několikrát recyklovaný koncept přestává stačit.
      • Takovych her rozhodne neni tolik, vyjmenuj 5 stealth fantasy her za posledni dobu. Mordor je normalni rubacka.
        • Qwer
          Proč za poslední dobu? Bavíme se přeci o tom, že kdyby vyšla před 6-10 lety pohlíželo by se na ní jinak. U Styxe není snad co vyzdvihnout, u Mordoru je to minimálně systém Nemesis.
      • tj ale kdyz vysel ted ten mordor , recyklat vseho tak div nedostane 11/10 :)
        • Qwer
          Mordor především těží z mechanik novodobějších her a spojuje to nejlepší (série AC a Batman).
  • MickeyMutant
    Species: Napsat o nějaké recenzi, že je třeba suchá nebo fádní, může být otázka názoru a námět do diskuze. Obvinit autora z plagiátorství je úplně jiný šálek kávy. Přečetl jsem si recenzi Styxe na PCgameru a můžu prohlásit, že podoba jejich recenze a recenze Lucie Jiříkové nedosahuje za název hry. O stejných "větách a odstavcích" nemůže být ani řeč. Nehledě k faktu, že tamní recenze vyšla ca 2 hodiny před tou místní.

    Jestli jenom trolíš, ok, bav se dobře. Jestli to myslíš třeba jen trochu vážně, tak si dojdi k očaři a pro jistotu i na celkovou zdravotní prohlídku.

    A plést do kritiky textu pohlaví recenzenta je už taková závěrečná shnilá třešnička k dortíku pečeného v dokonale vymetené troubě.
    • species
      Sorry ja fact nemam rad to slovo "trollit", je to tak silene prehnany a se svy puvodnim vyznamem uz to nema nic spolecnyho.

      Nicmene vazne to opravdu nemyslim coz bych rekl ze indikuje jednak fact ze recenze na pcgameru vysla az po recenzi zde a jednak to ze jsem napsal doslova
      "Na me se nedivej, ja zadny dukazy nemam, ja tu jen farmim plusy za popular opinion."

      Co to o me vypovida? Tezko rict, asi nic moc peknyho, nicmene vzhledem k tomu ze muj BS ma momentalne stav 11-2 je treba se spis zeptat co to vypovida o zdejsich uzivatelich ;)

      Jinak celkovo zdravotni prohlidkou musim projit kazdy rok, ale diky za doporuceni.
      • Taková možná až přehnaně zvědavá otázka, ale k čemu ti jsou ty plusy na komentech, když může hodnotit kdokoliv i bez přihlášení a výsledek nemá žádnou vypovídající hodnotu? Děláš snad to samé na yt, kde se snažíš o co nejvíc Like, abys..já nevím, ukojil potřebu se zviditelnit a měl pocit, že to cos napsal je opravdu hodno x set hlasů PRO?
        • Dogkiller
          species, opravdu jsi obvinil člověka z plagiátorství pouze za účelem získání pár blbých plusů? Ty jsi teda charakter. Co na to mamka, už ví jakého má doma parchanta nebo ještě ne? Toto je hnus nejvyššího kalibru, horšího diskuzního zmetka jsem nezažil.
          • species
            Moji mamu sem netahej prosimte.

            Na jednu stranu ano, na druhou stranu si alespon nemusim mezi ostatnima 12ti letyma parchantama ve skole dokazovat jakej sem edgy trumaster s nickem a avatarem jako mas ty. Takze alespon neco.
            • Dogkiller
              *5*
            • species
              Takze jakoze sem pes? A ty ses zabijak psu? Ty blaho.... to ma hloubku
            • Dogkiller
              Můj nick a avatar na protest šmejdů jako jsi ty. *3*
        • species
          V pohode, otazky neboli.

          Me proste bavi flamovat, zabijim tim cas. Nejvic me asi bavi kolik lidi se chytne. O nejaky plusy nebo minusy tu fact nejde :)

          Treba ten manas nahore, ten tu kolem sebe kope a hazi urazky jako bych se mu navazel do manzelky.

          No a ja sem rad v opozici, tak proto.
      • MickeyMutant
        Průzkum o příčetnosti většiny zdejších uživatelů je mrskání sviní o stěnu a míchání perel do hrachu. Jasně, že dostaneš 50 plusů, když tady 24/7 oxiduje několik exotů, co naklikávaj jak vzteklí. Zbytečná námaha.

        A tu každoroční prohlídku ti schvaluju, cukrovka není žádná prde|.
        • species
          Hele kdyz sedis na nocni a nemas do ceho pichnout tak pruzkum pricetnosti zdejsich uzivatelu je rana hrebiku na hlavicku :)

          Ale chapu te, rozhodne nic ve zlym.
          • MickeyMutant
            Ok, taky chápu. Bez píchání člověk dlouho nevydrží a musí si najít nějakou substituci. Prcání recenzentky na chvíli určitě zabaví.
            • species
              No vidis, kdyz o tom premyslim ani nevim proc sem to bral jako urazku, opet to o me asi neco vypovida.

              Sakra ja tady na games jeste udelam referat z psychologie.
            • MickeyMutant
              Blbě jsi to pochopil, o žádné urážky už po tom prvním postu nešlo. Aspoň vidíš, jak je někdy problém pochopit úmysl. Za přání dík.

              P.S. - A o ten styk mi jde především. Je to tak vzrušující, když ani nevíš, jak tvoje partnerka vypadá!
            • species
              Me je uplne jedno jakyho pohlavi je recenzent, proste sem videl moznost flamu a vyuzil ji.

              Ale pekne nam tu whiteknightujes, jeste chvili a treba se s tebou vyspi.

              Jo a urazku tohohle charakteru muze splodit tak mozna clovek co to "pichani"(to je ti 14?) videl tak maximalne na internetu.

              Preju pekny den a nejakou terminal chorobu treba.
  • species
    Ta recenze obsahuje az podezrele moc, podezrele podobnych vet a odstavcu z mnohem lepsi a obsahlejsi recenze na pcgameru.

    Nekdo jiny by treba mohl rict ze jsou ty recenze kopirovany.

    Nevidim to na games poprve.... wtf? *16*
    • Mnohem lepsi a obsahlejsi recenze na pcgameru ? To se zase prober z ty diskoteky. Ty dve recenze jsou naprosto srovnatelny a jista podobnost tam je, ale co se da jako o tehle hre napsat jinak ?
    • tomocz
      Myslíš tu 4 hodiny starou recenzi na PCgameru, která má sotva 6 odstavců. Projel jsem jí a nemohu tedy říct, že by se odstavce shodovaly... pokud tedy není ještě jiná recenze, kterou jsem neviděl. Prosím tedy důkazy, protože jinak mi to přijde jako pálení čarodějnic za to, že se ženská sere do něčeho, do čeho se podle ostatních s*át nemá.
      • species
        Na me se nedivej, ja zadny dukazy nemam, ja tu jen farmim plusy za popular opinion.
  • kubi-wan
    Přijde mi, že ta recenze končí někde v půlce. Docela bych se o tý hře dozvěděl víc, vcelku rád bych si ji totiž zahrál.
    Čistých stealth akcí je dneska málo... nedávno jsem třeba náhodou na steamu narazil na Death to Spies z roku 2007, což jsem vůbec neznal, ale na to, že je to budgetová ruská kopie Hitmana, je to parádní stealth zábava, která neodpouští přešlapy. Víc takových tedy!
    • No, tak třetí díl Death to Spies to právě projíždí na kickstarteru *13* .
    • Mě třeba hodně bavil český Chameleon. Výborná stealth hra. Taková čistá, poctivá a hlavně docela i těžká, protože AI dokázala mnohdy i zaskočit, ale ne v tom frustrujícím smyslu, ale v tom poctivém.
  • ja nevim prijde mi to docela tezke a to jsem teprve na zacatku..odehral jsem dost stealth her ale tady jsem jeste asi neprisel na spravny postup
    • Je to celkem tezkem to je pravda, clovek musi opravdu prijit na spravny postup jak kazdou mistnost projit. Nekdy je reseni vice a je to o popremysleni jak na to. Muze to byt frustrujici (loading mohl byt rychlejsi) ale je to tak akorat, rekl bych.
      • prijde mi ze checkpointy jsou az prilis daleko od sebe..az moc casto loaduju a prochazim furt ty stejne pasaze *7*
  • Bez většího prozrazování dění příběhu mohu říct, že hra je zábavná do své zhruba poloviny. Poté se stane jistý akt, který obrátí jak hratelnost, tak příběh naruby, a ani konec nepotěší(neuspokojí).

    Ke koupi bych hru nedoporučil. Tvůrci očekávají, že budete hru hrát znovu i po dokončení příběhových misí, ale hra nemá tu kvalitu aby jste tak učinili. A hlavně, po dokončení hry nemůžete zkrátka hrát mise znova s již vylepšenou postavou, když vlastně ty mise už nemohou ani existovat...

    Pokud si budete chtít odemknout skilly, a hrát hru jako pravou Stealth akci, musíte se smířit s F5 a F9, čili častým ukládáním pozic a načítáním, a to i na střední úroveň. Pro odemknutí skillů potřebujete body, ty získáte za: dokončení celé mise bez spuštění alarmu (nesmíte na sebe upozornit nepřítele, aby jeho ukazatel zčervenal), bez jediného zabití elfů a lidí, a nesmyslně dlouho trvající sbírání všech mincí, ukrytých po celé mapě aktuální mise - pokud nenajdete všechny, jako by jste nenašli nic, 0 bodů, a vězte že jejich hledání vás často nutí až k vraždám nepřátel, kteří u mincí stojí a nepohnou se ani o krok.

    Co bych doporučil naopak si 100% zahrát, je Shadow of Mordor. Pokud budete alespoň lehce respektovat fakt, že hlavní hrdina je po své smrti vlastně stealth zabiják, pak si hru vychutnáte mnohem více, než Styx.
    • To zas ne. Mordor sem po dlouhem premlouvani vydrzel hrat asi 15min kdyzto do styxe sem se ponoril s pocitem ze konecne hraju hru ( F5 F9 <3) jaky sem u novych her uz dlouho nezazil.
    • nazor nekoho kdo doporučuje shadow of mordor je naprosto irelevantní
      • Troll alert
        • false alert. sou ruzne skupiny spotrebytelu a nazory jedne sou pro druhou irlevanti. som je sity blockbuster s protagonistou podle modela na spodni pradlo. nekdo u toho rad nachvili vypne hlavu, jine tato predstava urazi. a proto existuje diverzita trhu
          • No ono mezi Divinity, Wastlandem a Alien Isolation člověk potřebuje taky na chvilku vypnout a jenom tupě mačkat čudlíky a kochat se grafikou a na to je Shadow of Mordor IMHO ideální.
      • Ristoro
        Proč? Shadow of Mordor je strašná bomba.
        • maros.goc
          No bomba.. To az zase nie ale kvalitu ma ta hra dost vysoku :-)
  • flash789
    Sakra dejte ty Lucii, uz nejakou ,,velkou,, hru na recenzi. vzdyt ma chudinka vždycky jen par prispevku pac ji davate samy okrajovky. Co takhle třeba Dragon Age 3, nebo Zaklinace 3..Dejte ji sanci, testosteroni.:)
    • To snad nemyslíš vážně považuju tvůj příspěvek za trolling....
    • species
      proboha jen to ne, ne ze by na games byly nejaky kvalitni recenzenti ale tohle je fact sila. Ta zenska umi prekladat zahranicni recenze, to ji jde skvele.
      • vy ste ale gejmrsgejti
        • species
          neasi! 9/11 was inside job!
      • flash789
        Jo jste testosteroni :) A zajímalo by me jak můžete vedet ze něco nekde opisuje, to ji znate a rikala vam to nebo co, nebo ji stojite za zadama když pise? nebo to je jen další internetova spekulace, která je tak nad slunce jasna, az z toho nikdo nic nevi?
        ja bych ji prave dal něco poradnyho, aby mela pocit ze skutecne jde o hodne..a ukazala co v ni je, u tehle okrajovek s 20ti prispevkama je stejne trochu jedno jestli to opise nebo ne.
        • Dogkiller
          Co ty estrogene... *1*
        • species
          Ono kdyz ctes recenze i na ostatnich webech a nektere vety a odstavce jsou na chlup stejne tak to uz nebude nahoda.
          • flash789
            jen aby..:)
    • to je relativní pro mne je okrajovka treba ten zaklínač nebo DA
    • Dogkiller
      To je spíš její problém, že si vybírá samé cypoviny. Zaklínače 3? Jenom to ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit