Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Archengel
    Suda 51 jsem si díky geniálnímu Shadows of the Damned zamiloval, Lollipop celkem šlo a Killer is Dead bylo docela špatné....ale i přesto že poslední dvě hry od sudy se mi moc nelibili...tak oni mají prostě něco do sebe, něco, díky čemu se mi hry od něj líbí, i když mají spoustu chyb. Však moje nejoblíbenější shadows of the damned měla tolik chyb....ale přesto bych ji dal do mé top 10 "!
  • Hlavně že se vedou v EU diskuze že zakážou SM p()rn() ale takovéhle a jiné brutalitky jsou OK :-P (totaz na redakci: Proč je p()rn() zakázané slovo? Je to nějaká vulgarita? Toto je to o čem přesně mluvím, jsou tu videa na hry kde se lidi kuchaj a řežou pinďoury ale p()rn() je zakázané slovo :-)))))), proberte se !!!!)
    • byl bych v klidu, p*rno je tam nahoře společně s prostitucí, drogama a prodejem zbraní, buď to zakážeš, nebo to povolíš, ale bude to tu tak jako tak, vymítit to nejde
  • kennyB
    Jen takovej dotaz, není morning star napevno uchycená ostnatá část k násadě??? To zbraň, co je v uvodním obrázku je řemdih, což se tuším řekne flail. Možná se ale pletu, kdyžtak mě opravte.
    • Morning star je oznaceni toho tlouku. Koule s hreby je morning star. Muze byt upevnena na retezu a nasade nebo primo na nasade.
      • Morning Star je obdoda palcátu, žádný řetěz. Řetěz má Flail.
        • *obdoba*
      • Přesně tak *5*
    • nightborne
      Nepletes =). Mace/morning star = palcát, flail = remdih/cep.
      • Palcát a morgenstern jsou dvě rozdílné věci.
    • Fail ze tam neni flail.
    • TheGGG
      Mělo by tam být morning star-flail
  • TheGGG
    Jen další z řady luxusních PS4 exklusivit. Sakra: Shut up and take my parents money.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit