Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Hlavně ať se povede MP. V SP pro mě za mě může létat třeba Milka po obloze :).
  • Kurva mami kdy už príjde ježíšek :D nevíte nikekdo kdy ? to tento ? vym že bych to někde našel ale sem línej jak prase :D
  • tesim se az sito koupim.
  • Jako fanoušek Flashpointu a Army koukám , že tu není nic pro mne ...
  • markovicXIII
    tak toto videjko mne pride trosku zaujimavejsie a akcnejsie, len ta kvalita stoji za staru belu www.youtube.com/watch?v=jq-mu0pKos0&feature=player_embedded
    • to je tim že to někdo točil na kameru nebo na mobil o prezentaci coš se ale nemohlo
  • Ta střecha jakoby Mirrors Edge z oka vypadla. Tomu řikám recyklace *1*
  • Proboha co to má bejt, ten způsob sestříhání, snaží se snad EA získat komunitu fanoušků Kriminálky Miami?
    O BF3 si dělat iluze nebudu, dokuď neuvidim gameplay od normálního hráče. Věřim, že BF3 bude nářez, ale nenávist k EA mě čim déle tim více nutí na jejich promo věci nekoukat.
    • edit: snad tu nejsem jediný kdo si MP a SP u Battlefieldu nespojuje *5*
  • Pete.palis
    chcete reálnýho snipera???....počkejte si na mulťák, tam vám budou lést i ušima a budete se modlit za to, aby tam běhal někdo, jako je na tom videu;)
    A script hru krásně obohacuje a dělá zý ní filmový zážitek, takhle by hra ztratila na akčnosti z vizuálního pohledu;)
    • Filmový zážitek? Ale tohle je hra a my by jsme měli určovat kam kdy jít. Tohle tahá za ruku až moc a věřím, že pokud bych šel na druhou stranu střechy, tak by se sniper trefil, protože porušují to co autoři zamýšleli. Myslím si, že ten sniper nepůjde sestřelit jinak než použitím RPG. Bohužel to nezjistím, BF3 kupuji kvůli MP, rád bych si SP zahrál, ale ta videa mě odrazují a na příští pokračování se raději koukat ani nebudu. Toto lidé "kritizují" možnosti svobodného pohybu a rozhodování jak situaci řešit a snad jen malé procento od toho čeká simulaci. Za sebe, poznámky, které zde čtu mi přijdou jako zdravá kritika. Každopádně komu se to nelíbí, jsou lidé kteří Battlefield hrají nějaký pátek, proto jim není jedno jak se hra prezentuje. Určitě to bude zážitek, ale co tě přiměje si SP zahrát znovu? Vždy to bude stejné.
  • Keby to bolo naozaj tak uz kazdy amik na tej streche lezi s gulkou v hlave
    • Kdyby to bylo naozaj tak by si ten odstrelovac nestacil ani prdnout a bylo by po nem :P
  • chcete realitu?? omg, vždyť byste nepřešli ani první mapu.. trefí vás aspoň jednou VŽDYCKY!!

    mě se to líbí, je mi fuk, že je to zas naskriptovaný, má to atmosféru a bude to bavit, to je hlavní.. šmitec konec..
    • přesně - mě by teda nebavilo kdybych v SP ušel dva kroky a hedka
      náhoudou mě se to moc líbí
      • Mě headka nevadí, Člověk to bere jako výzvu přemýšlet, jak to obejít / vyřešit jinak. V scriptovaných hrách dostaneš headku " jen " když vybočíš z cesty mimo tunel nebo pokud chceš dělat něco co designér vymyslel jinak.
        • tebe by to možná bavilo, ale byl bys hodně v menšině.. v takovýhle hře nejde o to abys furt přemýšlel.. SP je od toho aby sis tu hru užíval a né se u toho trápil.. trápit se pak můžeš u mulťáku.. já kdybych to zkusil různejma způsobama a furt nic tak bych to po 10 pokusech vypl.. asi tak.. rozumíš jo?
          • Rozumím, jo! Ani k tomu nemám co dodat. Jen jsem rád, že patřím k té menšině.
            • Už jsem starej pes. Rád používám svůj mozek. *3*
            • Psychotic
              Nebuď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit