Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spis by si princezna mela sednout na Maria, a ne naopak....
  • Na 3DS jsem hrál většinu launchových her, mám Resident Evil a teď Mária. Musím říct, že ač jsem u Nintenda nováček a Mário mě nikdy moc nebavil, tak tohle je jednoznačně nejlepší hra pro 3DS letošního roku, nemůžu se od toho odtrhnout. :) Zeldu si schovávám, abych si udělal radost na Vánoce (a dodělal diplomku), takže s ní nemůžu porovnat.
  • Amylee.Anderson
    Ať žije klasický Mario...
  • Konečně se repertoár hratelných her na 3DSko začíná trošku rozrůstat. Kdybych na zeldu, toto a samotnou konzoli měl těch pár zbytečných šlupek, možná bych do toho i šel. I když mnohem radši bych toto hrál na nějaké "normální velké" konzoli v obýváku pohodlně na gauči s velkou 3D telkou a pořádným zvukem. Nicméně nemůžete popřít, že tímdle krokem se fakt stává 3DSko zase o něco hezčím...
  • Autor recenze by si měl vyšetřit oči, 3D efekt je zde naprosto dokonalý! V podstatě si neumím představit, že bych to hrál ve 2D (ne že by to nešlo, ale stavba úrovní často vyžaduje pro lepší přehled zapnuté 3D, a to samozřejmě nemluvím o tom, že ve 3D to prostě vypadá sakra lépe. A ani to srovnání s Ocarinou (u které jsem s 3D také neměl problém) není na místě, efekt zde funguje jinak. Je možné nastavit si, zda má obraz vystupovat ven před hráče, nebo naopak více do hloubky jakoby za displej. Proč mám na českých herních webech občas pocit, že si recenze cucají z prstu..?
    • Naprosto souhlasim, nevim kde herni media sebrali ten mytus ze skoro kazdy hrac po 5 minutach vypina 3D efekt, jak mario tak zelda ho maji pekny a hru to dela zajimavejsi a lip se na to diva, na ninty je dokonce anketa kde jednoznacne vyhrava "3D efekt mám zapnutý prakticky neustále". To ze si ho recenzent vypina neznamena ze to dela kazdy!!!!
      • sleepless
        Stejne tak se da rici: "To ze si ho nekteri hraci zapinaji, neznamena ze to dela kazdy!!!!" Asi takto bych k hodnoceni 3D modu u 3DS her pristupoval, zvlast s prihlednutim k tomu, ze zrovna na 3DS je vysledny zazitek dan celou radou faktoru, ktere jsou silne individualni.
        • Pravda, ale autor zde v podstatě svůj subjektivní negativní pocit vydává za objektivní nekvalitu hry. A u něčeho takového, jako je 3D efekt by podle mě hodnocení mělo být ve stylu "z mého pohledu../pro mě osobně..", kór, když se jedná o hru, která zatím tento efekt na 3DS využívá nejlépe a fakticky napomáhá hratelnosti, jak bylo řečeno ve většině zahraničních recenzí a jak také můžu z vlastní zkušenosti potvrdit.
        • Taky pravda, ale zrovna u maria je ten efekt velice vyrazny napr. kdyz mario vyskakuje z obrazovky v urovni kde je pohled z ptaci perspektivi, navic si muzu vybrat jaky ten efekt chci, chapu ze nekteri lide 3D nevnimaji, jednoho znam a tomu je jedno jestli to ma zaple nebo ne proste to vidi skoro stejne , ale stale je tu prevaha tech co ho nevypinaji. Statisticky 43:10 *1* *1* ale jinak s recenzi naprosto souhlasim *3*
    • like it a určo ten postřeh s těmi možnostmi 3D by v tý recenzi chybět neměl...
  • Morderon
    Taky hraju a moc mě to baví, nejdřív jsem si říkal že to dohraju s prstem v nose ale bylo to cím dál težší a teď už jsem nějak v koncích vzlášť když se musím vracet abych dosbíral ostatní hvězdičky a odemknul další kola tak už je to fakt těžký
  • Super hra, na N3DS jednoznacna volba
  • Vilge
    No asi si udelam radsot a k Vanocum si poridim Maria....a rovnou i nintendo :)
  • Nápady mají v Nintendu výborné, ale byl bych rád, kdyby už dali prostor jiné postavě, nejlépe nějaké nové. I když, pokud by dali přednost něčemu méně okoukanému z jejich portfolia (třeba Roy nebo Pit) tak by podle mne taky neudělali špatně ^_^
  • Moje hodnotenie 0/10
    • co taky cekat od vymasteneho slovaka
      tahni na sector
      • dalsi kkt *1*
    • kkt sa ozval *1*
    • XXDarthVaderXX
      Jo To máš Marný *3*
    • Moje hodnocení pro tebe: 0/10, go back to CoD, you fag.

      Jinak SM3DL jsem měl možnost si zahrát předmunulej čtvrtek a bylo to super.
      Mario se tam ovládá hodně jinak než ve starých dílech jako Super Mario World nebo Super Mario 64, které hraju hlavně, ale to je jen otázka zvyku. Skákání pořád super a to je hlavní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit