Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Já už tam skoro dva týdny nelognul. Stovku jsem udělal a když vidím, co se chystá pro sezónu, ani nevím, jestli vůbec logovat chci.

  • Reeki

    Kopie ala Poe v plné kráse a kdys daaavno, tato firma dávala směr vývoje her. 

    • v cem tohle kopiruje poe? spis to kopiruje legendary gems z d3 xDD

    • kkING

      tim, ze si vypujcila to zajimave od konkurence a udelala to lepe 🙂

      • Reeki

        A v čem je to lepší prozradí mi to prosím. 

        • kkING

          Ja netvrdim, ze je to lepsi, ale reagoval jsem na udavani smeru ve vyvoji her.  Blizzard se uz od prvniho Warcraftu proste inspiroval u konkurence 🙂 a pak jejich myslenku dotahl k dokonalosti, nebo ji aspon udelal lepe.

          Mimochodem, kdyz srovnam D3 posledni sezonu a D4 endgame a nebudu resit pribeh a jeho vybornou prezentaci, tak posledni sezona v D3 je pro me mnohem zabavnejsi. D4 je takove nijake a osobne me to proste nebavi a jak psiete vy o Poe, tak treba system skill run a jejich "retezeni" v predmetech a vysledek v podobne nejake zabavne silenosti oproti nude v D4 kdy skill vypada stejne jako kdyz ho prvne zkusite behem levelovani postvy, nebo s nejakym minimalnim efektem z legendarky, je krok zpet i proti ubohe rune z D3 🙂

      • twicer

        Přesně tak, je to lepší, ani zkoušet to nemusíš, to se pozná už ze screenshotu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit