Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já Minecraft hraju a mám ho rád ale zároven bych ho nevydržel hrát ani minutu protože tam je moc kostek a já jsem alergický na slunce které produkuje rohlíky a proto je teplo na zemi protože každý rohlík je gay a neumí běhat a taky králici jsou milí ale jinak Minecraft nehraju :) *5*
  • ved jasne.. ked potrebuju mat namiesto inteligentov, sportovcov, hudobnikov atc... deti co sedia doma za pocitacom a nevedia normalne rozmyslat ....

    skola, doma PC hry, skola, doma PC hry ... potom praca doma PC hry ... ziadne myslenie ako clovek .... len zivot v MATRIXE
    • Asi nejsi Minecrafták protože ptáci mají rádi Minecraft takže ahoj. :)
  • Mr.Lolendo
    Njn co chcete u nás v ČR, kdy naše společnost je přesvědčena, že hry hrají jen vrahové, násilníci, asociálové, psychopati, kriplové... a kdo ví co ještě. Vůbec celá kultura u nás v ČR je postavena na Lucce Bíle a Karlu Gottovy a to už více jak 20let (nic proti obou zpěvákům nemám). Naše kultura je archaická a pomalu se rozplývající ale bez schopnosti vytvořit nebo přijmout něco nového.
    • Cucáte si hlouposti z prstu.
      • Nene ty cucáš svoj palec protože ti je tak 2-5 a todhle za tebe napsala maminka *15*
  • fizola
    Som učiteľ na ZŠ, žiaci nie sú zrovna najposlušnejší, takže sám neviem či by to malo pozitívny efekt alebo by sa neučili už vôbec ič a len sa dožadovali počítačov, keď aj teraz väčšina mojich kolegov považuje ísť do učebne informatiky za najlepšiu ulievareň pre seba aj žiakov...
    • Učitele neberem :)
  • eeeee
    Interaktivni vyuka je jiste fajn, ale je ponekud smutne, pokud na to skoly nemaji specializovany software a jsou odkazany na takove hry, ktere jsou designovany za jinym ucelem, nez je skolni vyuka.
  • No nevim jestli je to dobrej nápad.. Myslim, že děcka se na tom snadno můžou stát závislý.. Co si budeme namlouvat, tohle riziko tu prostě je a měla by to být svobodná volba každýho, jestli hrát chce.

    Kromě toho, v Minecraftu trvá všechno dost dlouho, myslim, že existujou efektivnější způsoby, jak získat povědomí o projektování.
  • Tak to by bylo super mít ve škole povinné hraní her.
    Na zlepšení v dějepise by stačilo Call of Duty či Medal of Honor , místo tělocviku FIFA, na zlepšení reflexů Need for speed, na hudebku Guitar Hero, na rodinnou výchovu The Sims.......

    *14*
  • KronosDeret
    Pani, tak o tomhle jsem zatim jen snil. O enviromentalismus ci kyhovira architekturu nejde. Jde o kooperaci, o hierarchi a rozdeleni roli pri spolecnem projektu. To je preci tak dulezita dovednost v soucasnosti a v klasickem Rakouskem modelu ho nikde nenajdete. Minecraft je hra o planovani, tvoreni a nasledcich rozhodnuti. O tom jak ovlinujeme prostredi a jak ono ovlivnuje nas. A nakonec, nevim kolik znate deti na zakladce, ale jakykoliv zpusob jak se priblizit jejich svetu a naroubovat nove vzdelani na zabavu je ok. Deti se nejlip ucej hrou a minecraft je proto idealni. Matika, geometrie, prostorova predstavivost, boolean logika, sprava surovin, management skupin, kreativni - out of the box reseni problemu. Jestli ma mit dalsi generace sanci, zaslouzi si relevantni vzdelani a dovednosti.
  • Dal bych povinně Planescape Torment.
    • GlaDOS
      To tak možná na střední. Jenže tam by zase radši pařili CoDčko.
      • Kozy
        No musim se přiznat, že jsme si hodili na disk GTA: San Andreas a když už máme navrhování plný zuby s chutí si ho zapneme.
  • Já s tím naprosto souhlasím. Jako součást výtvarné výchovy je to dobrý nápad. Navíc tam jsou základy číslicové technologie, takže se tam dají vysvětlit základní principy fungování veškeré dnešní digitální techniky. Stačí se podívat na některá videa z Minecraftu, kde jsou vytvořeny funkční hodiny, nebo kalkulačka atd.
    • Minecraft je blbost jenom z kostek a hrajou jí jenom 3-8 letý caparti :) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit