Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.eurogamer.cz/articles/deus-ex-v-cestine-nakonec-bude-dokazuji-obrazky

    *14* *14*
  • ja dam radšej prednost poriadnemu príbehu ako grafike,.viď napr Planescape: Torment, Baldurs gate...
  • graficky a animačně mi to tedy přijde hodně pod urovní dnešní doby. postavy vypadají jak lesklá prkna :X
    • Mě to dost děsí.
  • Tak nevím, opět jsem pod návalem hipu a videí podlehl a opět předobjednal. Ale toho video ve mě vyvolává obavy. To jako ve 21. století nejsme schopní vytvořit v počítači reálně vypadající postavy? Jako ty hlavy Vs. tělo se mě vyvolává pocit, že někdo udělal chybu! Poprvé jsme rušil předobjednávku a teď to zřejmě způsobí grafika. Je to fakt divný nebo jsem jedinej, komu to nesedí?
    • Na druhou stranu buďme rádi, že aktéři nejsou kanaďani, protože to by měli odklápěcí hlavy.
  • Akurat som niekde cital, ze v hre nebude vyklananie? Iba kryci system z tretej osoby? Je to pravda? To by ma velmi sklamalo.
    • MishKonn
      To je pravděpodobně pravda, v betě jsem na vyklánění nenarazil. Není potřeba, když vidíš z třetí osoby.
      • Ja ale pohlad z tretej osoby nechcem. Tak to potom bude pre mna DE3 sklamanie. Ked tak si ju zahram az bude stat nejake 4€. Ked chcu spravit nasledovnika, nech ho urobia poriadne.
        • MishKonn
          No, to je tvoje svobodná volba.

          Jestli tě ale zajímá můj názor, tak řešíš krávoviny v kontextu se skvělou hrou, která ti unikne.
  • mě ta hra připadá vzhledově nějak divná :X
    • máš pravdu, vypadá trochu divně, mimochodem, některé postavy ve videu mají úplně nesmyslně malé hlavy v poměru k tělu, všiměte si např. vědce v 00:30, toho frajera v červené vestě v 00:53, chlapíka za kompem v 01:18 atd. V podstatě se to týká každé postavy v ukázce, ale těch uvedených je to fakt až komický. Připomíná mi to Crysis, tam taky postava kvůli tomu oblečku měla krk jak žirafa.
    • Aj mne, ale snad nesklamu gameplayom.
    • hrál jsem betu a postavy ze začátku taky působili zvláštně, ale zpracování a level design je na jedničku, hratelnost špičková, takže takové maličkosti doopravdy nehrajou roli..
      • Oni ty postavy vypadaji stejne nelidsky jako v deus ex 1 :). Takovy chodici prkna.
        • Mne sa ta 1ka pacila taka aka je. Keby ju prerobili do komplet realistickeho enginu, mozno by to nebolo to iste. Aj ked urcite dobre. *4*
    • že by i pro konzole??
      • nevim, koukni na skyrim, ten na konzolich vypada relativně dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit