Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tak zrušení bodů bych uvítal, sice už teď na Marketplacu nenakupuju, ale zas bych začal. Kdyby se zrušily region. zámky, byl ještě raději a mohl si konečně dát FX Pinball 2:)
  • až budu za obsah platit kartou tak začnu asi utrácet mnohem víc , ale hlavně ať už odevšad odstraní ty regionální zámky, chci mít přístup k NETFLIXu, LASTfm, ZUNE a ke VŠEM hrám z katalogu,...hrozně mě sere že si nemůžu koupit některý obskurní hry z americkýho storu:))
    • Whisp
      Ja som si založil účet s bydliskom v Anglicku a zune mi funguje bez problémov, MS body kupujem za libry a ušetrím pri tom pár eur. Taktiež môžem sťahovať a kupovať indie hry (je ich tam nejakých 2243). Funguje aj hlasové ovládanie. Netflix, Sky a ostatné programy na poskytovanie filmov mi už ale tiež nefungujú. Funguje jedine sky news.

      Xbox používam na Slovensku.
    • Pockat to jako v Cechach neni na xku LastFm Zune atd? Ziju v Anglii a vubec mi nedoslo ze by mohl byt rozdil.Docela by me zajimalo jak je to se sluzbama v Cr,kdyby se nekomu chtelo,uvitam info...
      • Bohuzel cesky xbox live je orezany. Neni tam zune, lastfm, netflix a bohuzel ani indie games. Je tam facebook, youtube, daily motion, twitter. Ja udelal tu hloupost, ze jsem pri po migraci uctu nektere hry smazal a uz je nemuzu znovu stahnout jako full, protoze byly koupeny na UK ucet - po migraci hlavne nic nemazat, z toho co bylo koupeno na stary ucet.
        Nabidka XBLA a games on demand se dost zlepsila, myslim ze uz aspon z 90% kopiruje nabidku UK. Neni to uplne vina microsoftu, nekteri publisheri napriklad nechteji poskytnout licenci na prodej dila v dalsich zemich. A treba netflix jinde nez v USA a UK ani na PC nejede - je potreba VPN na maskovani IP.
        Jo a posledni vec ktera me dost irituje - nefunguje hlasove ovladani kinectu na ceskem xbox live... (nechapu, cesi asi neumi rict xbox *1* )
        • Tak to je drsny...Skoro nic by mi nevadilo,ale bez Last FM a Zune bych byl v prd_li :D A kdyby sis tenkrat nechal uk ucet,zmenilo by to neco nebo ne? Kazdopadne diky za info
          • Kdybych si nechal UK ucet tak by nabidka byla lepsi, ale nektere sluzby kontroluji IP adresu a pokud nepatri do dane zeme (tj UK) tak nefunguji. Plati to napriklad pro nektere hry 18+, protoze v Nemecku tyto hry jsou zakazane a oni umoznuji je stahnout jen UK hracum podle IP a uctu. Treba mi tehdy taky prestal fungovat UK soutez 1 proti 100, taktez blokovani na IP. Mimochodem to me dost bavilo, bezi to v UK porad?
            Ale da se zkratka prezit i s ceskym uctem a cokoliv pridaji je zkratka bonus :)
          • exmaxx
            Myslim, ze nezmenilo. Ja osobne mam US ucet a Last FM ani Zune mi z Cech proste nejede. Takze jedine plus je to, ze US ucet akceptuje MS Pointy koupene v USA a tim se mi hry (arkady) velmi zlevnuji (myslim, ze na polovic). Kazdopadne - uzivej si v UK *3*
    • exmaxx
      Tuším, že je to kvůli naší legislativě (ale přesně nevím). Osobně bych taky rád všechen content.
  • Bohužel se obávám, že ve výsledku to povede ke zdražení obsahu. Rozdíl mezi ofic. cenou nákupu bodů přes kartu v Kč a cenou kuponu na ebay může být klidně 20%. Pochybuji, že současně se zrušením bodů zlevní. Navíc otázka co udělají obchodníci s tou tunou kuponů co jim zbývá, určitě to paralelně poběží aspoň rok.
    • montatatana
      Nemusi to bezet pararelne, proste se body zmeni v nejakou "hotovost", to je vcelku snadne.
  • Tak to vypadá že i v tomto bodě budeme rozdělení. Nevadí taky je to názor. *3*
    • Re: Fox
  • aj mne je to jedno radšej by mohli zrušim MMO RPG , lebo to je hra pre ludi čo sa chcu stať troskami v živote , však dexter , wowkarsky kok*t.
    • jen se neboj, ty mmo pomalu ale jiste prorazeji do konzoli taky, a pak to teprv bude banda vylizanejch k. a s tebou vcele protoze konzolovy hraci nemaji vybudovany rezisty na herni zavislost v mmo, kdezto mi pc kabrnaci hrajeme tak nejak prirozene kvalitne a rezervovane.
      • to by mě taky zajímalo proč ještě není MMO na XBOX
        • final fantasy je MMO na xboxu zatim myslim jedine
          • fakt? a kolikátka?
            • exmaxx
              11
  • u xboxu je mi to jedno ale klidně by mohli zrušit celou tu službu game for windows ( nezkutečně mě s e re)
    • MrSanta
      Já myslel, že už jí zrušili. Nebo se zrušení plánuje a všechno by to mělo spadat po xbox live? Nějakou takovou zprávu jsem tu četl ještě loni.
  • Jen to zruste, a k tomu celej xbox, aspon prejdou hraci k nam do wowka na kvalitni pc hrani, docela nam ridnou stavy tak to chce doplnit.
    • To ste naozaj všetci tak zabednení Trollovia? Rozlišovať medzi PC-čkármi, XBOX-čkármi, PS-čkármi? Ja osobne vlastním xbox360 mám na ňom cez 200 hier a stále pritom hrávam hry na PC. Prečo? Pretože niektoré hry vychádzajú len na konzoly iné na PC, niektoré hry sú lepšie na PC (mmorpg,..) niektoré s ovládaním zase na xbox360. Pravý hráč sa nerozlišuje podľa toho na akej platforme hrá a počtom hier ale tým ako vie oceniť výnimočnosť hry, podporiť vývojárov kúpou hry, poriadne si zahrať, zažrať sa do deja hry.
      • Mluvis mi z duse,vzdycky sem hral jen na pc ,ale kdyz sem si chtel zahrat Gran turismo,koupil sem Psko,kdyz sem chtel hrat Forzu,koupil sem xko,sem hrac a chci si to zahrat,tim to pro me hasne...
        • Souhlas, poradny hrac hraje kvalitni hry bez ohledu na platformu. A pokud si nejakou nemuze dovolit, tak ji nehani a nepomlouva.
      • Máš absolutní pravdu a souhlasím s každou řádkou co jsi napsal. PCčkářům ( včetně mě ) prostě vadí že konzole brzdí vývoj jak oblasti grafické a fyzikální. Např máme DirektX 11 ale pořád se dělají hry pro dx9 a proč? Ono je potom problematické portovat napříč platformami. Konzole prostě na průměrné dnešní PC nestačí. Kdyby nebylo konzolí kde mi bychom mohli bít *9*
        • Kdyby nebylo konzoli, tak jste v pr.... Konzole financuji vyvoj vetsiny her. Vyvoj her na pc nebrzdi konzole, ale nedostatek financi, protoze pc hraci malo kupuji hry. Konzole jsou tu stejne dlouho jako pc a v minulosti pro pc problem nepredstavovaly. Co se zmenilo jsou naklady na vyvoj her, ktere jsou s pokrocilejsi technologii stale vyssi. Dnes jsou uz tak vysoke, ze je pc platforma sama neutahne. A dalsi technologicky pokrok prinese jeste vysi naklady, kdo vi jak to herni pc platforma zvladne. Dnes se plati hlavne za audiovizualni zpracovani, v budoucnu budou vyznamne drahe i pokrocile fyzikalni a AI modely. Ja bych na nove konzole nespechal. Je mozne, ze to uz nezvladnou ani ony. Krome jeste vetsich nakladu budou mit mensi uzivatelskou zakladnu a nejsem si jist, ze rychle poroste. Ja treba hned do nove konzole za plnou cenu nejdu, ps3 mi prijde dostatecna a je pro ni spoust dobrych her na mnoho let. A rada lidi od konzoli utece k tabletum a smartfounum. A pak se take objevi silna konkurence streamovanych neupiratitelnych her, jako je gaikai.
        • Naopak jsem docela rád, že to konzole takhle brzdí, protože alespoň nemusím každý rok kupovat nové komponenty, ale vydrží mi tak 3 až 4 roky...
      • Piggsy
        Přesně tak.
    • Slova wow a kvalitní v jedný větě... To bude nějakej renonc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit