Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ravenor

    V předchozím díle šlo sólovat draky s každým povoláním i na nejvyšší obtížnost. A konkrétně s Vivien to šlo nejhůře (i s championem to šlo líp), kterékoliv zlodějské povolání to zvládalo i v řádu sekund.
    Ale mě teda ta ukázka celkem příjemně překvapila, určitě to budu chtít zkusit....

  • walltar

    S tím co předvedli tak žádný... ale třeba to nebude úplnej odpad. Uvidíme.

  • Tenurri

    Mám rozporuplné pocity :D
    Těším se, protože mám ráda Dragon Age, ale zároveň se bojím, že to bude špatný...nechám se překvapit a počkám si na recenze. Píšou sice hezké věci, ale to, co reálně ukázali, mě zatím moc nepřesvědčilo.

    Každopádně už teď vím, že moje postava bude grey warden (ano, tak jako tak si to koupím - otázka je, jestli na vydání, nebo později ve slevě).

  • zanek.s

    "Vivienne byla schopná ke konci sólovat draky."

    Aleš asi nehrál na těžkou obtížnost s výzvami (stejná úroveň potvor jak herní postava)   😂

  • zanek.s

    V Inquisition byl Necromancer? Kde? To jako Dorian??? Já myslím že základní třídy v Inquisition byli oheň, blesk a led
    😉

    • Tri podtridy Maga v Inkvizici byly Rift Mage, Necromancer a Knight-Enchanter.

      Inferno, Spirit, Storm a Winter byly zakladni stromy ke kterym mely pristup vsechny tri podtridy.

      • zanek.s

        Ahoj. Asi to dává smysl, akorát o tom nevím. Hraji za lotra a jediný Dorian má náznak necromancera, i když kostlivce nevykouzlí. Za mága jsem hrál kdysi, ale už nepamatuju co necro hlavní postava uměla

  • Zero

    Doufám že žádný :D

    • zanek.s

      Škoda že ti nejde dát negativní palec. Těším se moc   😈

      • Pussyeater69

        Jako proc ne, brat ti to nebudu, ovsem tohle vypada jako kdyby DA delal Disney.

        • Derp_1337

          Tak lidi, co očekávají něco podobného jako Dragon Age: Origins, budou zklamaní.

          Ale jestli hráči budou očekávat a chtít podobnou arkádu jako DA:Inquisition, tak se může stát, že budou spokojení. Nebudeme jim to přece brát.

          • zanek.s

            Ty čoveče tak i tak. Je mi 47, DAO jsem miloval, teď zrovna mám v ruce skvělý art book co k tomu v češtině vyšel. No a stejně mám rád i další 2 díly, a i všechny ME (ano i Andromedu). Asi jsem hodně nenáročný konzument (vážně nemám prbl třeba s UBI hrami), ale prostě RPG miluju obecně a dokonce ve stylu "čím barevnější, tím lepší". Asi trochu proti proudu no   😉

            • Derp_1337

              Jo, tak DA: Inquisition nebyl až tak špatný, jak se někteří lidé snaží naznačit. Taky se mi to líbilo.

              Ale ME: Andromeda byla strašná nuda. Ty příběhové mise byly super... ale ta výplň mezitím byla hrůza. 

              A Ubisoftí Assassin Creed jsem se přejedl. Zahraju si třeba jeden díl ze 4 nových, ale fakt nemám potřebu hrát každý díl. Je to furt to samé a po čase to nudí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit