Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me slo nejen o kvalitu ale i o mnozstvi. Bylo to prave loni kdy jsem si rekl, ze ma PS4 konecne velky pocet exkluzivit, ze se mi vyplati ji poridit. Ostatne nehodlam, v zakladu jako PC hrac, hrat na PS4 nic jineho nez exkluzivity, protoze PC nabizi lepsi zazitek (60 fps, hezci grafiku, pohodlnejsi system - kdyz chci na net, staci mi jen vypnout hru apod.). A i kdy to bude znit podivne, tak doufam, ze se to s PS5 zmeni (alespon na chvili) a nova konzole PCckum pekne zatopi, bude to totiz znamenat, ze ji vyvojari spravne zdimou jak se ma. Zatim jsem toho na PS4 tolik nedohral, ale koupe rozhodne nelituji, jsou tam dobre hry, byt ty exkluze jsou vsechny vesmes stejneho zanru, akcni adventury.

    • "pohodlnejsi system - kdyz chci na net, staci mi jen vypnout hru apod."

      Tak to jen záleží na tom, jaký si doma uděláš herní koutek. Já když hraji na konzoli a chci mrknout na internet, tak nemusím hru ani vypínat, ani vstávat z křesla....

    • radim.zaty

      Tak topit PS5 určitě bude. Všechny ty teraflopy nebudou zadarmo a zrovna u GPU AMD žádný mistr v disciplíně výkon/watt není.  


      Jestli zatopí PC výkonem? No doufám že první rok ano, protože u PC je potřeba posun jako výkonový tak cenový, což vždy nové konzole akcelerovaly.  Ale jak historie ukazuje, tak PC konzole vždy rychle dohnalo a předehnalo a v této generaci konzole při vydání za PC už zaostávaly. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit