Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tak to pět zopakujeme: Sérii COH překoná zase pouze jeho následovník, tedy třeba jednou COH 3.
    Do té doby pápááá kvalitní strategie *9*
    Company of Heroes rulez *14*
    • CoH si taky zahraju občas, ale prakticky je to "tupá" arkádovka na malém prostoru

      nehledě na to, že výběr jednotek, je mnohem menší.. myslím pro danou hru, s konkrétním velitelem

      ten combat systém se MoW nebo Steel Division nevyrovná
    • Jedina prava strategie z WW2 je Men of War!
      • Dej si facku *1*
        • Vis prd o strategiich. Ja je hraju prakticky kazdej vecer a Men of War je proste nejlepsi na svete.
          • Vrcholem tvého stratégování je otravování noobů v downtierovaných zápasech War Thunderu *1* *1*
            • Chápu, jsi asi fanda mezidruhové erotiky, to je dobře!
            • uf jen to ne. Devianty nemusím *11*
            • Chceš se přidat? *14*
            • vždyť ste *12*
            • Super, teď tu vypadáme jak dva teplouši... *1*
            • Tohle si vecer vyrikame :D
          • souhlasím, men of war hraju od dob faces of war skoro furt
    • COH , ale není v právem slova smyslu strategie, to se nemůže srovnávat . COH mám rád, občas si to zahraju, COH je taková akční honička po mapě. Je to jiná kategorie. Pravá RTS je Blitzkrieg 1 datadisk Kursk, asi nejlepší co jsem kdy hrál, Sudden strike všechny díly, Steel Division.
      • Tak ty jsi mě pobavil, děťátko, prej to není strategie :D tak si hraj ty svoje průměrný "strategie", já se toho nezúčastním, vybírám si pouze kvalitní hry. Na ostatní nesmysly nemám čas. To si zajdu radši na střelnici ;)
        • Kvalitní hra to je, ale trochu jiná kategorie. Taková akční honička po mapě.
          • myslím COH
        • Hele, jako dobrý, CoH je vynikající hra, ale spíše taktická a v malém měřítku. Steel Division je náročností na hráče úplně někde jinde, a rozhodně není průměrná.
          • Ano, ty jsi to vystihl, COH je taktická hra, nevím jestli tu někteří pochopí rozdíl mezi taktikou a strategií.
            Ten pán si myslí ,že mu to haním, ale také tvrdím, že COH je dobrá hra.
        • ...a nejlip jako cvicny terc ;)
          • A tak chápu, že by se to některejm hodilo, ale... jsem tu, prudím a ještě dlouho prudit budu. *2*
            • Ovšem že je, někdo ho hledá v hraní průměrných nesmyslů.
            • ...tak je dulezite najit svuj smysl zivota...
  • Hardcore jablka vypadají jinak. Tohle jsou jen arkádové a ještě arkádovější. Jinak blitz 3 počítám spolehlivě odradil každého kdo uvažoval o koupi během jejich free weekendu na Steamu, kdy místo 200 lidí přišlo najednou několikanásobně víc a server byl permanentně dole k určitě velké radosti všech 200 platících hráčů.
    • Blitzkrieg 3 nevypadá dobře, nehrál jsem, jen usuzuji z videí, hrozná arkáda. Původnímu Blitzkriegu se víc podobá Sudden Strike 4, ten jsem hrál a fakt mi to připomíná spíš Blitzkrieg 1.
  • Blitzkrieg je predevšim Always online DRM od rusaku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit