Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deever
    Vypadá to skvěle, těším se. Škoda, že jsem to minul, když to bylo na Kickstarteru.
  • vyzera to super. Aj to obdobie s mi paci. Zakial vyjde kings bounty je co hrat. (heroes isel do kytek po 5ke)
    • čau, prečo každy vraví že posledný heroes je nanič? ja to hrám, predchádzajúce hry som nehral tak neviem porovnať. (akurát som hral demo päťky) sú tam veci kt. sa mi nepáčia ale celkovo je to fajn hra a zda sa mi že je to v podstate to iste čo 5.
      • skus si napr na gog.com zohnat komplet HofM&M 3, graficky je stale krasna, a uvidis
      • pozri mne sa to nepaci, tebe sa to paci. Je ti to neberem nie kazdemu sadne ta hra. Mne sa nepaci ze ju zjednodusili. Ja milujem M&M universe a tato sestka mi nemala co ponuknut.
  • podle nadpisu mě napadlo, že to bude klasickej "free to play" model:D
    • Nestraš :D, "Chcete obětovat Conquistadora? Deset zlatých mincí". Takhle fakt ne :). Všude se repasuje za každou cenu multiplayer (pak se dívíme, že nějak nezbyl čas na single) a teď si vyvojáři našli novou berličku. Která nefunguje vždy a všude. Snad to za ty dva týdny nenabere jiný směr.
  • zajimave :)
  • Aha, tak jo :D. Aspoň si dám něco tahového před Wastelandem.
  • Díky za preview. Hodně se na tohle těšíím. Homepage nějakou dobu byla v přestavbě, takže se to celé špatně sledovalo. Doufám, že si spravím chuť po Omertě, od které jsem čekal trochu víc. Jen tak na okraj: mohl by se vývoj dokončit do konce roku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit