Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pred tim rokem mne zaujal (rozporuplny) obsah videa... dnes mne zaujalo na zacatku zejmena logo Lace Mamba... zajimalo by mne jestli s nimi autor nadale spolupracuje...
  • Nechejme se překvapit .Zatím atmosféra prázdnoty a hratelnost blížící se nule .....
    • dobrý by bylo, kdyby tě v první půlce uchlácholili touhle nudou a pak se to najednou zvrhlo v survival horor a odevšad by na tebe útočily hordy vetřelců
  • samuel.polak
    silna atmosfera, to je hlavna komodita tejto hry
  • Atmosféru to jistě mít bude, snad nám autor ale nehodlá naservírovat "a teď se musíš dostat přes tuhle část pustiny pěkně pěšky, je to asi 10 minut chůze/běhu, takže si strč sirku do klávesy W či do gamepadu a běž pořád rovně, dokud tam nedojdeš", protože některé pasáže traileru tak působí. Early access si asi nedám, počkám si na finální podobu, ať si nekazím chuť nehotovým jídlem, které bude ve finále jistě ještě lahodnější :)
    • zlatý Fallout New Vegas a tlačítko Q na automatickou chůzi dopředu *1*
  • Dogkiller
    Ta hra má naprosto brutální level-design. *1* Panáček jde buď pustou pouští nebo přeskakuje kamenné pilíře, které jsou právě tak daleko od sebe, aby se na ně dalo doskočit a ještě jsou na nich čirou náhodou plošinky. *1* Hop, hop hop. *1* I malé dítě by za pár minut začalo zívat nudou. *1* *1* Ale co, nakonec se z toho vyklube nějaký hlubokomyslný závěr o smyslu lidské existence a hodní mimozemšťané utlačovaní zlými Rusy a vesmír-zachraňující Američané. *1* Ať sním svůj klobou jestli se pletu! *1* *1* *1*
  • N0isy
    Je mi smutno z IQ některých lidí na tomto webu. Viz. N7N7 a jiní.
    • Pokud pochybuješ o inteligenci ostatních, měl bys určitě vědět, že za viz se tečka nepíše.
      • Ty by jsi měl však vědět, že znalost/neznalost gramatiky nemá nic společného s inteligencí, nýbrž s gramotností.
    • Souhlas, taky už mám po krk lidí, co jedou podle šablony "nerozumim tomu, nelíbí se mi to, tudíž je to sra*ka a hned to musím všem napsat". Naštěstí pro ně (a jejich blízké okolí) někteří z nich možná jednou duševně dospějou a pochopí, že univerzální pravdy o tom, co je sra*ka a co není neexistujou a že existuje jen "nechápu, nelíbí se mi, neoslovuje mně" a "to by se mi mohlo líbit" a hlavně že není potřeba to pořád někomu cpát :)
      • vidíš, já si zase myslím, že každý člověk by měl mít právo vyjádřit svůj názor (pokud tím nikomu neubližuje) a že naopak potřebujeme víc lidí, co si za svým názorem umí stát, co umí říct jasně "tohle se mi líbí, tohle se mi nelíbí" jako správný chlap a ne bezkulčáky se sklopeným zrakem co budou pořád jen opakovat "tohle je super, tohle je taky super, tohle se mi líbí, jé to je bezva, támhleto je taky super, úžasný, fajn, bomba"
    • N7N7
      ...řekl hipster, který si myslí, že je chytřejší než všichni ostatní. *7*
      • Aaaa, slovo hipster. Oblíbené u pitomců, pravděpodobně ani nevíš, co znamená. Zalez, ksindle.
  • Kam se sere EA. Na takovýhle projekty nikdy mít nebude. Už to mám v seznamu přání a děkuji za info. Nějak mi tahle exclusivitka utekla.
  • Od první zmínky velmi zajímavý projekt. A očekávání stále stoupá.
  • N7N7
    Už z toho úvodního obrázku cítím opravdu "úžasné" dobrodružství... *2*
    • Cocra
      Já jsem si zas při pohledu na něj vzpomněl na jeden vtip.......Víte jak se pozná absolutní ku..a? To je taková, která vám i na poušti dá za hrst písku.....
    • NavrySS
      Plné zábavy a dobrodružství, zvířátek a tajemných stvoření.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit