Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To úvodné dobové video je myslím z Tunguskej záhady/udalosti naštudujte si. Možno sa tým autori inšpirovali :)
  • Kallessin183
    Vypadá to dobře, ale je to jen několik minut videa, takže těžko soudit co z toho vyleze. Pokud by to byla rozumná náhrada za stalkera, tak beru všemi deseti.

    Survarium vypadalo dobře než jsem viděl záběr y z hraní - rubanice jak vepř...
  • Co se mě nejvíc líbilo na STALKERovi, byla jakási autentičnost. Ten specifický komunistický styl staveb. Občas jsem si říkal "a hele to vypadá úplně jako ve starý fabrice za vesnicí".

    Žádný jiný hře se u mě tenhle pocit nepovedlo navodit.

    Jestli se to u Raindropu povede tak má ode mě 10/10 :)
  • Klobasor
    Nevite co to vyhrava za kapelu v tom druhem teaseru? DIky
  • Survarium vede
  • No nevím, Raindrop se mně líbil dřív, když ještě jako mod vypadal spíš jako hororová střílečka než jako survival. Zas do toho cpou survival a craftění, protože toho je ve hrách málo poslední dobou, že.
    http://www.moddb.com/mods/raindrop/
  • Dejte nám zpět radši Stalker 2 než ledajaké jiné věci.
    • GlaDOS
      Jenže ty jiné věci dělají i jiní vývojáři. Já si taky nestěžuji na EA, že nedělají Half Life 3.
  • Jack1947
    Vice nez solidni zaplata, za SURVIVARIUM teda snad...
    • hele a kdy má vůbec to SURVIVARIUM vyjít ?
      • Jack1947
        Neni to fuk, jestli Survivarium nebo Survarium prast jako uhod a u tehle hry dvojnasobne Ruined... ruined... Everything is getting ruined...
  • Zase jedna hra ukazující nevhodně a přehnaně použitý DOF efekt...
    • no jasný, je přece supr vidět jak s 3 dioptriema že + čučet na svět přez to nejšpinavější sklo co kdy bylo, to mě vždy potěší.
  • Ta hra může být dobrá, ale teasery jsou na nic, kdybych si nepřečetl že tam půjde kraftit tak bych si myslel že jde o simulátor běhání v postapo prostředí
    • Tak si gratuluj ze si sa naucil citat.
      • Hm a ty se nauč česky maďare

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit