Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Mohli by se vratit k nekterym svym starym Sim hram ... strasne rad bych si zahral treba remake SimAnts ♥
  • No 4 byla dobrá, ale u tohodle mě jímá pocit, že to nedopadne dobře.
  • já myslím že pro ty blbce co neumí pořádně číst a ani nerozumím aj. by měli na začátek videa ještě přidat velký červeně blikající nápiš že nejde o finální podobu hry a její grafiky
    • Na zacatek videa patri jedine neuveritelne hlasita reklama na Preventan!
  • Jsem si rikal, kdyz zacalo vychazet spousta her, ze je nebudu stihat hrat. Jenze s touhle politikou buzerovani divnejma ochranama + porty z konzole mi to velice usnadnuje
  • To bude dlouhý čekání do příštího roku.
  • me sa tahle hra líbí, konečne neco kde se nic nezabíjí ale muzu stavet a chovat zviratka *14*
    • PreidaQ
      No, s tím chováním zvířátek bych to zas až tak nepřeháněl, ale stavění si pravděpodobně užijeme do sytosti. *7*
  • DrmCity *15*
  • nevíte jestli to pujde spustit na athlon xp? mám ho na frekvenci 2,5ghz... nebo nějakou jinou takovou hru *4* grafiku mám HD 3850.. moc dlouho jsem nic nestavěl furt střílim *1*
    • GlaDOS
      Jasny, hra běží v nevyladěné alpha či kdoví jaké rozpracované verzi a ty už chceš požadavky *1*
  • Ta grafika teda nic moc...
    • ach jo... ta angličtina co? *1*
      • Tu anglictinu bych konec koncu ani nepotreboval,je to napsano i v tom clanku hned ze zacatku *3* .
        A ja si rikal,ze se na takovou ocividnou provokaci nikdo nechyti.Internet neprestava prekvapovat *1* .
        • to spíš idi0ti, co se tu potulujou
          • bacha bozskej chytrolin, ktery si hraje na nejlepšího borce na této planetě.
    • jak jsi na tom s angličtinou?
      • Jak ses na tom se zkusenostma s internetovymi diskusemi? *1*
    • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit