Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dela to jen mne nebo ten prohlížeč nejde rozkliknout na celou obrazovku? jinak nevím co tím videem chteli prezentovat, leda tak nereálné ozvučení kde neslyšíte nekoho kdo se plíží za vámi ve vysoké tráve (voják mel sluchadla, jestli AI rozlišuje že hur slyší pokud máte sluchadla, tak klobouk dole)
  • IGI byla jedna z lásek *14*
    • Vzpomínám si na hned snad třetí misi na letišti a potom asi šestá mise jak měl člověk projít přes nějakou hranici nebo něco. Tyhle mise si pamatuji i po dlouhých letech, pro mě do té doby ve hrách něco nevídaného, úžasně otevřené levely a díky nemožnosti savovat neustálé napětí jestli se něco nepo... Fascinující hra (pro mě), akorát nevím, kde ji teďka sehnat :/
    • Strašná hra. AI vše viděla a musel jsi hledat metry ve stínu aby jsi to nějak prošel. Pak jsem ve druhém díle v demu chtěl hodit granát skrz okno a ten granát se odrazil od okna a zpátky....

      A takových věcí tam bylo více.
  • Vypadá to skoro hůř jak původní IGI, proč ty remaky nedělají alespoň pořádně?
  • Oooch ako som miloval IGI. A aky som bol stastny ked som ju dorazil. Myslim ze taky pocit zadostucinenia som, co sa hier tyka, odvtedy nezazil.
    • Relativne siroko otvorene herne prostredie, vidiet prelietavat ceskoslovensky vrtulnik Mi alebo lezat na podlahe dreveneho vagona a vidiet ako sa tvoria priestrely od guliek co strielali nepriatelia... v tej dobe nevidane...
  • Haha, dalsi z rady her, kde Rusove chteji zlikvidovat cely svet :). Ze je to furt bavi.
  • trailer mu namluvila jeho holka?
    • aspoň má holku
      • A to má být jako nějáká výsada?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit