Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    No, já tak nadšený nejsem. Z Telltale her jsem pár sérií odehrál a tohle mě zatím bavím ze všeho nejmíň. Nejsem příznivcem tohoto světa, nic mi neříká. Ale obdobné to bylo i u Walking Dead nebo Game of Thrones, ale dokázalo mě to do hry vtáhnout. Tady se to ale nedaří. Některé pasáže první epizody nebyly špatné, ale další zase otravné. Možná až příliš moc akce a střílení? Nevím, ale je to poprvé u Telltale her, kdy jsem byl rád, že epizoda už skončila a můžu jít spát. A popravdě je to i poprvé, co se ani nijak zvlášť netěším na další epizodu.

  • Walking Dead ... byla pecka, opavrdu mě to vtáhlo, řešil jsem všechna ta dilemata s nimi, bál jsem se, brečel, smál... pak mě nadchla první epizoda Fables... ale s každou další to šlo do kytek, až vlastně ani nevím, jak to celý dopadlo.
    Walking Dead 2 byla podle mě už jen nuda co stavěla na bombastice jedničky... a nuceně jsem to dohrál jen z jakési nostalgie a čiré zvědavosti, kdo to přežije a kdo ještě odskáče.

    Po zahrání první epizody Tales from the Borderlands jsem dost nadšený, povedlo se jim to, je to vtipný, chytlavý, člověk u toho vydrží v kuse a je mu dost líto... že SEE YOU NEXT TIME... jen aby to nakonec neoddělali jako Fables... byla by to opravdu škoda, veliká.

    Teď jdu mrknout na GoT ... jsem velkej fanda a dost mě zajímá, jak se s tím poprali... že to bude masakr, vraždy, zrady, zvraty... to je jasný... jsem zvědavej jak ten příběh ale budou vyprávět... snad si dali záležet *5*
  • Jack1947
    V poho hra a to jsem doted na chut Borderlandům ještě nepřišel ani. *15* Jo za mě taky8/10!.
  • Pre tych co este nevedia, Telltale este vydal aj "Game of Thrones Episode 1", v tejto chvili by mal uz byt dostupny. Kazdopadne, trend zacina smerovat ako som uz dlhsie ocakaval. Radsej by som uvital viac Wolf Among Us.
  • preco epizodicke vydavanie, kolko ich bude a kolko stoji jedna, ci plati sa len za prvu ?? divny model, prisaham,..
    • RazorProduction
      Pokial sisi kupil hru na stime,tak ostatne dostanes zadarmo *4* v case vydania samozrejme *5*
  • a co já, když jsem fanda borderlands, ale the walking dead mě vůbec nebavilo? (a to mám adventury rád...)
    • Draken69CZ
      tohle není adventura smůla, raději si zahraj Polda 6
      • Veskoslav
        No nevím, podle mě Polda 6 bude šílený odpad. Už 5. díl je strašný.
        • Draken69CZ
          Slušná česká klasika bych hodnotil.

          http://www.czechgamer.com/19157/polda-6-recenze.html
      • super tip :) zůstanu teda u těch borderlands, prozatím...
  • Draken69CZ
    Tohle nepochopím, raději ty peníze vrazím za tři dobrý filmy v kině než za jednu blbou "polofilmzadnahra" věc. Prej adventura tohle je horší než interaktivní filmy z 90s.
    • Chlape, však je tenhle titul nasměrovaný na základnu fanoušků s možností vytáhnout nějaký ten peníz navíc. Zní to blbě, ale je to trend posledních let, co víc na to říct :) To, že třeba tebe to neoslovilo neznamená, že je to naprostý brak.
      Já fanouškem tohohle nejsem a tak mi ani nepřísluší hru jinak soudit, než jak jsem napsal výše, ale chtěl bych podotknout zásadní fakt, že jako fanoušci (obecně) kupujeme nejrůznější krámy a líbí se nám to :P
  • fallanga
    Adventura z prostředí Borderlands? Skvělý nápad a výsledek je taktéž skvělý. Srší to vtipem, příběh se díky dvěma postavám stále mění a akční pasáže také nejsou zrovna nejhorší. Už se těším na další epizodu.
  • Pilgrim66
    Ze začátku jsem se trochu nudil (pasáž na Heliosu). ale pak se to nádherně rozjelo a tak dlouho už jsem se před počítačem nezasmál. A na Telltale mi připadal díl překvapivě dlouhej (okolo 2,5h).

    Moc se těším na pokračování.
    • Draken69CZ
      Dlouhej 2,5h - jo tady to uměj natáhnout jen co je pravda dát tam dlouhý loading obrazovky jsme na třech hodinách, proboha tolik času se ani nechce věřit.
      • Pilgrim66
        Já žádný extra dlouhý loadingy neměl a to má HDD 7200 a ne SSD.
        • Draken69CZ
          dát tam JEŠTĚ dlouhý loading obrazovky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit