Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    Pobavilo a chválím za tenhle typ humoru, i když je trochu dětinský, já to beru jako plus. Ano, čekání se vyplatilo. Telltale aspoň tentokrát nezklamali, i když zas to umožnění rozhodování a měnění děje je zas jen naoko.
  • Hra je od slova hrát, tohle se nehraje, ale spíš sleduje s občasnou interakcí. Použít v "recenzi" slovo adventura je výsměch a nazvat tři kliknutí puzzlem, to už je vrchol všeho.
  • maros.goc
    "Ačkoli Atlas Mugged nezabere ani dvě hodiny, párkrát se regulérně projdete, dostanete možnost utratit své peníze (záleží na tom, kolik jste jich dosud zvládli získat) a dokonce i vyřešíte jeden triviální puzzle. V zásadě jde jen o hledání elektrických skříněk a spokojování drátků, ale jak už bylo řečeno, na podobnou míru „svobody“ nejsme u produkce Telltale zvyklí."

    ...jee Telltale, jee Handsome Jack, jee jedno puzzle!!! ... toto bude najlepšia adventúra storočia ....

    ..bože môj, prečo dávate písať recenzie prehypovaným nekritickým autorom? ako môžete túto hru, ktorá ani nie je adventúrou, pasovať za možnú naj adventúru poslednej doby? Môže za to jedno puzzle? :DD
  • "Tři a půl měsíce! Skoro čtvrt roku"

    ehm...
    • Toho jsem si také všiml, diletantství nejvyšší úrovně a strašná ostuda autora.
  • Opravdu musí každá recenze na hru od Telltale začínat plakáním nad vydáváním po epizodách?
    Pokud se vám to nelíbí, tak to hrajte až to bude celý.
    • Jack1947
      To by ale nemohli recenzovat a celé až to výjde hodnotit by přeci nestálo za to ne *3*
    • nailed it *5*
  • Kdybych měl prachy hned bych bral.
    http://www.bazar.cz/xad7097741-inzerat.aspx
    • Jack1947
      Předražené... 120k původní cena? lol. No koment. 690x2 už je staré a moc to neoslní zdroj 1050w je taky docela dost... *7*
    • zbytečně drahej diosaurus..byt tam alespon gtx 980 a nejaký decentní intel procesor ...navíc dát do stroje za 55 tis jen 16 gb ram je dost zločinnost..za tu cenu bych postavil future proof machine s lepsim vykonem co bude pripraveny na oculus (3D monitor je tedy v zasade k nicemu)...ale v době porizeni asi dobry)
  • 43 her mam nainstalovanych a nemam co hrat do pitchi *6*
    • Mart9
      Jak ti závidím, já jsem loni na podzim ve slevách nakoupil několik super her a nemám na ně čas :(
      Třeba Far Cry 3 hraju od Vánoc, mám tam 50 hodin za 3 měsíce a ve frontě Sleeping Dogs, Dishonored, Black Flag nebo Zaklínače 2, kterého jsem dostal od GOGu. Zlatá školní léta, kdy člověk přišel domů a pařil.
      • Jack1947
        To a by ještě mělo být co pařit...
      • haha. jseš stareeeeej *2* *2* *2*
        • Mart9
          hmm *9* *2*
    • Jack1947
      Haha, dobrej vtip tedy pokud nemyslíš i staré klasiky a jiné pařby pak bych tomu rozuměl. *3*

      Vlastně her je spousta stačí si jebn umět vybrat... aspon se to říká... a co se řiká to by měl, být pravdivé. *7*
  • fallanga
    Přišlo mi to slabší než první epizoda, ale všechny nedostatky vynahradil Jack. Toho chlápka zbožňuji.
    • Jděte do háje, já začal zrovna hrát Borderlands 2... *1*
      • *1*
    • Jack1947
      Proč spoiluješ? lol *7*
      • fallanga
        Jaký spoiler? Jack byl už v minulé epizodě a navíc byl i v traileru na tuto epizodu.
        • Jack1947
          Aha tak to prr...
  • Jack1947
    Souhlas 8/10 bezesporu, nemám námitek. Rozjelo se nám to hezky snad to nespadne do klišé. *3*

    Handsome jack - tomu dodal podstatně větší říz, ten cápek je machr!
    • Dogkiller
      Tys to už hrál?
      • Já už to dohrál ... a za tu cca hoďku a půl jsem se docela dost bavil (objevil se dokonce i dost brutální humor :D ).
        Zatím je hra rozjetá docela slušně, uvidíme co zbytek.
        Neznáte podobný adventury/vyprávěčky ? (ideálně v češtině).
        • Noční přenosy z parlamentu ČR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit